Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Paris Jackson, “Babam bana bir gün Öldürülebileceğini söyledi.

İnsanlara komplo teorisi gibi görünebilir ama Bir Çok insan Durumun Farkında” dedi.

 


Gelmiş geçmiş en büyük pop yıldızlarından Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, şok açıklamalarda bulundu.

18 yaşındaki Paris Jackson, babası Michael Jackson’ın öldürüldüğünü iddia etti.

Rolling Stone dergisine konuşan Paris Jackson, “Babam bana bir gün öldürülebileceğini söyledi. İnsanlara komplo teorisi gibi görünebilir ama bir çok insan durumun farkında” dedi.

Jackson, 2009 yılında reçeteli ilaçların öldürücü bir kombinasyonundan kaynaklanan kalp durması nedeniyle öldüğünde Paris Jackson 11 yaşındaydı.

Pop yıldızının kişisel doktoru, Dr. Conrad Murray ölüm sonrası istemsiz adam öldürme suçundan yargılanmış ve dört yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Ölüm hakkında Murray’i suçlayan Jackson, daha kötü bir plan olduğuna da inandığını ve adalet istediğini açıkladı.

Paris ayrıca gençken tecavüze uğradığını, uyuşturucu kullandığını ve birçok kez de intihar girişiminde bulunduğunu açıkladı.

Michael Jackson’ın asli varislerinden olan Paris, modellik yapıyor ve yakın zamanda oyunculuk yapmak istediğini belirtiyor.

Mirasa rağmen kendi parasını kazanmak istediğini açıklayan Jackson vücudunda 9 tanesi babasıyla alakalı olmak üzere 50 dövmeye sahip.

25 Ocak 017- rudaw

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.