Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Londra'da çift katlı bir Belediye otobüsü, Kentin güneyindeki bir Mağazaya girdi. İki kadın otobüsün üst katında mahsur kaldı.
(Foto, orta-doğulu bir müslümanın kullanmadığı Otobüsün Mağazaya girmesinin 'Terör' değil, 'Kaza' sayılması, Sosyal Medya da Şaşkınlık yarattı. d.d.com) 

 

 

Londra Ambulans Hizmetleri 6 yaralıya olay yerinde müdahale edildiğini açıkladı.
 
Londra itfaiyesi, kadınların bilinçlerinin yerinde olduğunu açıkladı.
 
Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde de otobüsün Lavender Hill semtinde kaldırıma çıkıp, mutfak dekorasyonları satan Poggen Pohl Kitchen Design Centre adlı mağazanın vitrinine girdiği görülüyor.
(Foto, 'terör' suçlamasını ret eden Otobüs)
Otobüsteki yolculardan 34 yaşındaki Andrew Matthews olayı "Maalesef ben de otobüsün üst katında arkalardaydım. Otobüsün yoldan çıktığını farkettim. Mazağanın çatısı otobüsün tavanını sol üst taraftan biçti. Ben de 4 ya da 5. sıraya gittim" ifadeleriyle anlattı.
 
Başka bir görgü tanığı da otobüsün altından dumanların geldiğini söyledi.
 
10 Agustos 017- BBC

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.