Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Biyolojik Savaş Nedir;  Canlı mikropların insan, hayvan ve bitkilerde hastalık meydana getirmek veye ölüme yol açmak üzere kullanılmasına “biyolojik savaş” denir.
Biyolojik silah, atom bombası veya başka yakıp yıkıcı silahlar gibi binalara zarar vermez, ONUN HEDEFİ, DOĞRUDAN doğruya İNSAN ve insanın BESİNİ, bitkiler ve hayvanlardır...

 

 

Biyolojik savaş, zehirli maddeler kullanılarak insan, hayvan ve bitkilerin öldürülmesi ya da etkinliklerinin kısıtlanmasına yönelik bir savaş yöntemidir. ...  
 
devrimcidemokrat.com; Yediğimiz, içtiğimiz herşeyde, et, süt, yumurta, sebze ürünleri... hergün yeni yeni öldürücü kimyasal maddelerin bulunması, tesadüf değildir, bütün bunlar ABD faşistlerinin ve uşaklarının ürettiği şeylerdir.
 
Ebola, Zika, AİDS, Şarbon, Kolera, Veba, Çiçek hastalığı HİV virusu ... ABD ordu labaratuvarlarında üretilip bilinçli olarak yayılan bakkteri ve Viruslardır... 
 
Amaçları, hem kapitalist sanayinin ihtiyacı olmadığı insanları öldürmek, (işsizler, bir kapitalist için en büyük tehlikedir) YOK ETMEK, hemde istila etmek istedikleri ülkelerde bunları yayarak o ülkeyi güçten, takattan düşürmek, haritadan silmek için kullanılır ...  Dün, KIZILDERİLİLERE uygulanadıklari Çiçek hastalığı bakterisi,  Vietnam'da envay çeşit öldürücü bakteriler yayması... bu gün Yemen'de birden bire ortaya çıkan KOLERA SALGINI, ABD FAŞİSTLERİNİN ÜRÜNÜDÜR!
 
Ve kaza, ABD faşistleri, dünya tarihin de gelmiş geçmiş  en aşağılık, en kahpe, en azılı insanlık düşmanı bir rejimdir... -d.d.com-
Biraz daha bilgi sağlamanız için, Link; http://www.nkfu.com/biyolojik-savas-nedir-biyolojik-savas-ajanlari/
.............................
 
 Sputnik/ ABD'de 'Kara Ölüm' uyarısı: Herkes gerekeni Yapsın
 
(diğer yandan, bu yolla; 'Korku Toplumu' yaratıyorlar..d.d.com)
 
Arizonalı sağlık yetkilileri, ülkedeki pirelerde veba mikrobu olduğunun tespit edilmesinin ardından halka yönelik uyarı yayınladı.
ABC News'ın haberine göre ABD'nin Arizona eyaletinin kuzeyindeki Navajo ve Coconino yetkilileri, ülkedeki pirelerin veba taşıdığını doğruladı.
 
Pire ısırığı yoluyla insanlara ve hayvanlara yayılabilen veba virüsüyle ilgili olarak Navajo Sağlık Departmanı halka yönelik bir uyarı yayınladı: 
 
"Navajo Eyaleti Sağlık Departmanı, pirelerin, kemirgenlerin, tavşanların ve hayvanlar üzerinde yaşayan parazitlerin taşıyabileceği bu ciddi hastalığa maruz kalma riskini azalmak için herkesi gereken önlemleri alması yolunda uyarıyor. (…) 
 
Hastalık, pire ısırması yoluyla ya da enfekte hayvanla doğrudan muhatap olma sonucunda insanlara ve hayvanlara geçebimektedir."
 
​Arizona'da ilk veba vakası bu ayın başında rapor edilmiş, yetkililer halkı dikkatli olmaları, pirelerin olabileceği bölgelerden uzak durmaları ve evcil hayvanlarını evde bakmaları yolunda uyarmıştı.
 
Veba ya da diğer adıyla 'Kara Ölüm', 1347-1353 yılları arasında Orta Asya'dan yayılarak tüm dünyada 75-100 milyon insanın ölümüne neden olmuştu.
 
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi'nin (CDC) verilerine göre ABD'de 1900 ve 2012 yılları arasında kaydedilmiş 1.006 veba vakası bulunuyor.  Dünya sağlık örgütü'ne (WHO) göre ise dünya çapında 2010-2015 yılları arasında bildirilmiş 3248 Veba vakası bulunuyor.
 
15 Agust 017- Sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.