Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Şu 'sitemi' sık sık duyarız; 'Kürdler bize küfür ediyor' vay be, bu ne hassaslık? Kürdler aslında 'türk halkının büyük çoğunluğun Beş Paralık olduğunu söylüyorlar ve haklılar. Çünkü, Halk demek, kendi devletinin Vahşetine çanak tutmaksa... Kürdler, gözlerininizin önünde, bebek-çocuk demeden katledilirken Ses çıkarmamaksa? Siz, değil 'Halk' insan sıfatına bile layık olamazsınız!  Diyar Budak hoca; 'Size', insan olmanın kıstaslarını hatırlatıyor. -d.d.com-

 

 

 

Diyar Budak/ ''Sus Türkler Geliyor!''
 
​Türk TV programlarında, Efrinli çocukların kanını içen vampir görünümlü haber spikerleri ve ölümü alkışlayan kepaze tüccar profesörler…
​Bu devlet Kürdü öldürmek için vardır.
 
Bu devlet dağlar ısız kalmasın diye, tanrının kuyruklu Kürdü yarattığı saçmalığına inanmaktadır.
(foto, Diyar Budak)
 
Bu devlet kar da yürürken çıkan kart-kurt sesi çağrışımından Kürd kelimesinin oluştuğunun propagandasını yıllarca gazete, tv ve radyo kanallarında yaparak Türk buna inandırmaya çalışmıştı.
 
Türk halkı, devletine aşırı bağlı ve itaatkârdır. T.C devleti kendi halkına, “deve pisliği yemek sizi savaşçı yapar” demesi halinde ortalıkta tezek yapılacak mayıs kalmaz.
 
Türk halkının kafası diğer halklara düşman olma teorisi üzerine programlanmıştır. Sanki Allah Türkü yaratırken, Kürdü öldürme görev ve emriyle yaratmıştır. 
 
Gerçek şudur ki; T.C devletine bu vahşet ve öldürme fiilinin yakıştığıdır.
 
Devletini, çocuklarından fazla düşünen bu toplumun manyaklığının ileri bir evresinde olduğuna şüphe yoktur.
 
“Utanmasam oğlumun ölümüne kalkıp göbek atarım” veya “ölmeye hazır iki oğlum daha var” gibi söylemleri Türk basınında bolca görmek mümkün. 
 
Türk halkı, sağcısı, solcusu, Kemalist’i, İslamcısıyla kim iktidara gelirse, Kürde düşmanlık ve bölünme paranoyası ile hareket ediyorlar
 
Sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da yaşayan Türklerde de Kürde düşmanlık hat safhada seyir etmektedir.
 
(foto, Cizre)
 
Efrin’de ki katliamı protesto eden kaç Avrupalı Türk vardır?
 
Kürdün kardeşlik, ortak vatan hikayesi kendini kandırmaktan ibarettir?
 
Müslümanlığın barış dini olduğunu söyleyen din tüccarları, Kürde karşı “Allah’ın evinde” katliam fetvası çıkarmadılar mı?
​Bir halkın bu denli savaş taraftarı olduğunu, politik olarak izah etmek zordur.
 
 

Yeryüzünde hiçbir halk, Türk halkı gibi devletinden daha tutucu ve diğer halklara düşman değildir.
 
T.C devletinin önemli sanatçıları, yazarları, çizerleri bile, ellerinde bayraklarla savaş alanına koşarak Kürde karşı yapılan katliamı desteklediler. 
 
Top tüfek seslerine karışan, çocuk çığlıklarından rahatsız olmadıklarını ispatladılar. Tabi bunların arasında onursuz Kürt sanatçılar da vardı.
 
​Bizim köylerde ağlayan çocuklara “dengê xwe nebirrî Tırk tên – sus yoksa Türk gelir” demeleri boşuna bir korku değildi.
(Foto,Sur, burası)
İtiraf etmeliyim ki çocukluktan beri “Tirk” teriminin nefret ve kin olduğunu biliyorum.
 
Gök gürültüsünü, şimşekleri sevmek, savaşları sevmek, başkalarını öldürmek, cehennemi sevmek anlamına gelmektedir. 
 
İnsanın gen haritasının çözüldüğü çağda yaşamaktayız. Bu anlayışı taşıyanları, insanlığa yakınlığının tespit için, DNA’sı incelenmek üzere Charles Darwin Laboratuvarına gönderilmelidir.
 
Bu arada, ihanet zincirini taşıyan Kürdün kromozomlarının kısırlaştırılması keşke mümkün olabilse?
 
20 Mart 2018-  Navkurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.