Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Eğer Sen, "sırf babası FETÖ'cü olduğu için" bir kızın, polis tarafından taciz edilmesine göz yumuyorsan; Sen insan değilsin, vicdanlı biri de değilsin, ahlaklı biri hiç değilsin! Haysiyetsizin önde gidenisin..

 

 

@siyasifenomen

Derdini anlatmaya çalışan çiftçiye "Ananı da al git" diyen adamı Cumhurbaşkanı seçersen; O tanzim kuyruğunda saatlerce eşek gibi bekleyeceksin birader! Kendin ettin, kendin buldun..

Siyasi Fenomen

@siyasifenomen

Ülkenin Cumhurbaşkanı "Halkım yoksulluk içindeyken lüks bir uçağa binersem, utancımdan yüzüm kızarır" diyerek, Cumhurbaşkanlığı filosundaki bütün uçakları satılığı çıkardı! Heyecanlanmayın; O ülke Meksika..

19-20 Şubat 2019-Twitter

https://twitter.com/siyasifenomen

 

(fotografı biz ekledik d.d.com)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.