Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Habip Karataş ha fazla

#OpAssange #OpEcuador #Ecuador Ekvador hükümetine bir günde 16 milyondan fazla siber saldırı düzenlendi. #Assange’ı serbest bırakın yoksa yeni bir devrim yaparız diyorlar #OpUk #OpUs #WikiLeaks


 

................

Sosyalist Eşitlik

Daha fazla

SEP (Avustralya): Julian Assange’ın gözaltına alınmasını mahkum ediyoruz https://www.sosyalistesitlik.org/sep-avustralya-julian-assangein-gozaltina-alinmasini-mahkum-ediyoruz/ … #FreeAssange #FreeASSANGENow #JulianAssangeArrested #Wikileaks

 

.............................

Gönül Kenter‏ @kenterler-12 Nis

 

@MeltemAyvali @hepizinde adlı kullanıcılara yanıt olarak

Oda TV #Assange'ın #Wikileaks ifşaatlarını okumamış, orada Gül Türk siyasetinin en "sinsi" simalarından biridir der. Daha fazlasını ben yazmayım.

 

(d.d.com; OdaTV, MİT'in içinde yıllarca görev yapmış ama, RTE döneminde dıştalanmış olan, 'Kemalist faşist istihbaratçıların' sitesidir, ve en karanlık site OdaTv'dir, yani, yanlış falan yaptıkları yok, görevlerini (manipülasyon) yapıyorlar, halkı bir başka karanlık (Abdullah Gül'e) yönlendiriyorlar sadece... d.d.com)

 

d.d.com; daha geniş bilgi vede Videoları izlemek için Twetleri aldığımız aşağıdaki siteyi ziyaret ediniz, linki:

 

https://twitter.com/hashtag/wikileaks

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.