Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Daha önce cezaevinde örgüt içi infazları kaleme alan Aytekin Yılmaz, şimdi, ‘Onlar Daha Çocuktu’ kitabında, başta PKK olmak üzere yasadışı örgütlerce savaştırılan...
 
 
 
 
 
dağda veya cezaevinde öldürülen çocukların hikayesini yazmış. Aytekin Yılmaz’ı bu cesaretinden ötürü kutluyorum
 
@ismailsaymaz
(*Mi Qada= 'günahını, belanı alam' demektir Kürdçe)
.........................
 
devrimcidemokrat.com;
 
İsmail Saymaz yoldaş vesilesiyle; bizden çok farklı bulvarlarda olsa da, arasıra vede acımasızca düşüncelerimize bol bol bindirse de, Humanistliğinden, dürüstlüğünden hiçbir zaman şüphe etmediğimiz koca yürekli yazar 'Aytekin Yılmaz'ı kutlarken, Kitabınınn çıkışını da kitleye duyurmak istedik.
 
Kitabın başlığından da belli ki; yine o cesur yüreğini, özgüvenini, insan sevgisiyle harmanlayıp, birilerinin BAMP teline, korkusuzca dokunmuş... berxudar be... Were Wes be bra....

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.