Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Süleymaniye’de pişirilen 'Sac Ekmeği' Suudi Arabistan ve Irak’tan sonra Almanya’ya ihraç ediliyor. Ekmek ihracatına en çok sevinen ise kadın çalışanlar.

(unutmayınız lütfen; bu bir 'rudaw' haberidir.d.d.com)

Devamını oku...

"Alman polisi, Berlin'deki Noel pazarına dalan TIR'ı kullandığı ileri Sürülen 24 yaşındaki Tunuslu Anis Amri'yi, Danimarka'da Arıyor"

(Olayı üstlenecek bir 'orta-doğulu' bulurlarsa; 'terör' diyecekler, 'yeni, baskı yasaları çıkaracaklar' Hayırlı işler...d.d)

Devamını oku...

PKK Eş Başkanlığı, İstanbul’daki canlı bomba saldırısına ilişkin yazılı açıklama yaparak saldırıyı kınadı. Sivillerin öldürülmesini ‘ahlaksızlık’ olarak niteleyen PKK...
(uzun zamandır 'pazar fıkrası' bulup yayınlayamıyorduk, bu açıklama imdadımıza yetişti. -d.d)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.