Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

'Orman ve tarlalar için yeterli güvenlik mesafesinin en az 50 metre olmasına dikkat edin... ızgara yaparken, alan çevresinde toprak, kum, taş gibi yanıcı olmayan bir şerit olduğundan emin olun. (bu saydıkları yerler dışında, geriye sadece 'gökyüzü' ile Denizin ortası kalıyor ama olsun, Kassel belediyesini kutluyoruz. d.d.com)

 

 

Kassel itfaiyesi güvenli ızgara için ipuçlarını açıkladı. Yaz mevsiminde bahçede, balkonlarda, kamp alanlarında kömür mangalları en çok kullanılan aletlerden birisi. Ancak yanlış kullanım, kolayca yangın ve kazaya sebep olabiliyor.
 
Bu nedenle:
 
Dışarıda güvenli bir yer olarak yanmaz bir zemin seçin. Yalnızca sabit bir cihaz kullanın. Sadece müsaade edilen yerlerde ızgara yapın. 
 
Orman ve tarlalar için yeterli güvenlik mesafesinin en az 50 metre olmasına dikkat edin. Bir kamp ateşinde ızgara yaparken, alan çevresinde toprak, kum, taş gibi yanıcı olmayan bir şerit olduğundan emin olun. Mangalı perde, şemsiye, çelenk gibi yanıcı nesnelere en az 2 ile 3 metre mesafeye yerleştirin. Her ihtimale karşı su dolu kova veya yangın söndürücü bulundurun. Kaçış ve kurtarma yolunu açık tutun. Kuvvetli rüzgar ve kıvılcımların dağılması durumunda derhal ateşi söndürün.
 
11 Nisan 2018-radyo kassel

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.