Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Açıklamada, 'Özel Tanımlı Terörist Listesi'nde' yer alan Hasan Nasrullah'ın ise ayrıca 'Özel Tanımlı Küresel Terörist Listesine' alındığı bilgisine yer verildi.

 

 

 
ORTADOĞU
 
ABD Hazine Bakanlığının, Hizbullah'ın Genel Sekreteri Hasan Nasrullah'a yönelik yaptırımları genişlettiği, aralarında Nasrullah'ın yardımcısı Naim Kasım'ın da bulunduğu 4 Hizbullah yetkilisini ise ilk defa yaptırım listesine aldığı bildirildi.
 
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada Yabancı Varlıkları Kontrol Ofisi’nin yaptırım listesini güncellediği, Hüseyin el-Halil, İbrahim Emin El Seyyid, Naim Kasım, Muhammed Yezbak’ın Hizbullah Finansal Yaptırımları Düzenlemesinin İkincil Yaptırım Listesine eklendiği belirtildi.
 
Açıklamada, 'Özel Tanımlı Terörist Listesi'nde' yer alan Hasan Nasrullah'ın ise ayrıca 'Özel Tanımlı Küresel Terörist Listesine' de alındığı bilgisine yer verildi.
 
Bu adımla Nasrallah'a yönelik yaptırımlar genişletilmiş oldu.
 
17 Mayıs 2018- sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.