Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Manşete eklediğimiz üstü yazısız olan 1.foto, bugün ANF'de yayınlanan ve 'Stêrk TV', Bese HOZAT'la Söyleşi yaptı, diye Habere eklediği 18 Mart 2019 tarihli foto. Aynı foto; 'PKK'dan CHP Kurultayı Açıklaması' başlığıyla 20 ocak 2016 tarihinde TC  basınında da yayınlanmıştı... Kontra PKK, Bese HOZAT'ı MİT'in talimatı ile çoktan işkence ile Katletti... her iki haberi ve fotograflarını alt-alta ekledik, okurlar, MİT uzantısı Katil PKK Çetesini daha iyi tanısın diye. -Halim Kar-

Devamını oku...

31 Mart 2019 yerel seçimlerine kısa bir süre kaldı. Metrepollerde AKP aleyhine ciddi değişiklikler olacağına pek ihtimal vermiyorum. PKK/HDP cenahına gelince; bu cinayet şebekesi üzerinde karanlık güçlerin gerdiği kol kanat artık yeterli olmamakta... 

Devamını oku...

Olaylar öncesinde İdlib’in nüfusu yaklaşık 1,5 milyondu. Olayların patlaması ile halkın bir bölümü Hama, Lazkiye gibi illere göçtü.
(Kürdler yine, katil ABD'nin kendilerini soktuğu 'kanlı ve kahpe Ateş Çemberinin içinde'. Bebekleri- Çocukları kucağında, bir Şengal, Rojava, Kobani, Afrin..den, kaçıyorlar, bir İdlib'den...' şaşkınlar... çaresizler... d.d.com)

Devamını oku...

İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Kürtlere soykırım uygulamak ve siyasi muhaliflerini cezaevine atmakla suçladı. (foto,1; SUR... Foto,2; Gazza...d.d.com)

Devamını oku...

Sosyalizm, Pan-Arabizm, Pan-Afrikanizm, Pan-İslamizm, hatta Kemalizm aynasında yansımalar bulan bağımsızlıkçı kuşak, onlarca yıl içinde yeni Cezayir’i kendi iç kavgalarına heba etti... (dikkatimizden kaçmıştı, düzeltiyoruz; Fehim Taştekin, emperyalizmin uşağı 'Kemalist' hareketle, Cezayir Ulusal Kurtuluş Savaşını aynı kefeye koyarak, büyük bir ayıp etmiş, cehalet örneği sergilemiştir. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.