Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD’nin Kuzey Carolina eyaletinde 'yeni tip koronavirüs' tedbirleri gereği alınan sokağa çıkma yasağı ve ekonomik kapanma kararlarını Protesto eden Grubun Liderinin Kovid-19 testi Pozitif çıktı.
(d.d.com; galiba, 'Corona Virüs' bütün Dilleri biliyor, kendinle 'Alay' edenleri veya  'Kendini küçümseyenleri' hemen Tesbit edip Yakalıyor ve 'bulaşıyor' çünkü... 

Devamını oku...

Erşat Salihi;“Süleymaniye'den yola çıkan ve bilinmeyen techizatlarla dolu kamyonlar, yerel koruma eşliğinde Kerkük'ten geçerek Mahmur kampında PKK'ya teslim edildi....' 
(kahpe ABD, köpeklerinden 'birine Saldır, diğerine Kaç diyor' ama her iki tarafı Silahlandıran yine Kendisi,   arada Kürt Halkını Yok ettiriyor... Barzanilere saldır demişti, şimdi PKK'yi 'Talabaniler' üzerinden silahlandırıyorABD... İran bahane, Boş Kürdistan Şahane!..d.d.com)

Devamını oku...

Dinucci, bu yazıyı ''beş kuşak' sonra dünyaya gelecek 'yaratıklar' için yazmış, bizimle alakası  yok. 
5 kuşak sonra ki 'yaratıklar' bu Yazıyı okuduğun da; 'way be, yeryüzünde adına 'insan' denen Mahluklar da yaşamış, Sadece; yiyip, içip, ... köle gibi de itaat ederlermiş' diyecekler.
Yani, bizim şimdiden bu yazıyı okuyup, birbirimize 'sen gerçekten insansın!' diyerek hakaret etmemizin bir anlamı yok... d.d.com-

Devamını oku...

ABD,  G20 zirvesinde DSÖ'ye Koronavirüs'le mücadelede daha fazla yetki vermeyi hedefleyen bildirinin yayımlanmasını ENGELLEDİ...Trump,  geçen hafta ülkesinin Dünya Sağlık Örgütü'ne Verdiği Fonları da Kesmişti..
(katil sürüsü ABD, 'corona virüs' ölüm oyunları ile İnsanları  Yok ederken, Askeri tatbikatları, işgalleri, Operasyonları ise, tam gaz devam ediyor, Askerlerinin HİÇ BİRİSİNE 'Virüs'de Bulaşmıyor... d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.