Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haber Başlığı/ AKP'li Çelik: Kürtlere Sahip Çıkmada Bize Ders Veremezler
(fotograflar; K.Kılıçdaroğlu, Dersimli dönme bir Kürt, D.Bahçeli, Ermeni dönme. M.Kemal, dönme bir Sırp, İ.İnönü, dönme bir Kürt.. Enderun Mektebi mevzunudur bu Piçler! Bunlar; 'orjinal bir Türk Irkçısından' çok daha  tehlikeli, çok daha Namussuzdurlar.. Bu yüzden, bu Devlet'in adı,'TC' değil; Piçler ve Devşirmeler 'Cumhurriyeti'dir!'   d.d.com)

Devamını oku...

Türkiye destekli gruplar Nusra’yla savaşa hazırlanıyor  “Suriye Ulusal Ordusu” adını kullanan Türkiye destekli silahlı gruplar, Halep’in batı kırsalını ele geçiren Nusra liderliğindeki silahlı gruplarla savaşa hazırlanıyor.

Devamını oku...

Seçime HDP çatııı altında girme kararı alan Kürt partileri ve hareketleri 'Halkımız kazansın, ittifakımız kazansın' formülüyle hareket edeceklerini söyledi. (fotografı iyi okudunuz mu? 'Biz Ne yaptıysak Hükümetin Bilgisi ve İzniyle yaptık' diyor. Sahi ne yapmışlardı? HDP'li Belediyelerinin iş Makineleri ile aylarca 'Hendekler Kazmışlardı' Peki başka ne yapmışlardı... ?..d.d.com)

Devamını oku...

Tahmin yürütecek olursak, Tel Ebyad gibi Arap yoğunluklu bir iki bölgeden güneye sarkan koridorlar Türk müdahalesi için münasip görülmüştür... Jandarmalık görevine uygun bir renklendirmeyle YPG’nin karşısında değil paralelinde bir Türk konuşlanması. (d.d.com: bu işgalci katillerin ağzından Kürt lafı düşmüyor ama, 'bölüştükleri'... 

Devamını oku...

Öyle bir ‘cesaret rüzgârı’ almışlar ki arkalarına... Ofisinin bulunduğu iş hanına gelen iki kişi, handa bulunanları sorguya çekip Erdal Doğan’ın işe geliş-gidiş saatlerinden, sekreterine kadar.... (foto, 04 Haziran 2010. Hrant'ın eski Avukatı; 'Hakan Karadağ'dır öldürülen, makaleye fotografları biz ekledik. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.