Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

NSU ile ilgili Dosyaların imha Edildiği Kurumun Başında Bulunan Maassen; “Maalesef NSU cinayetleriyle ilgili Birçok şey hala Karanlıkta, Ceza davasında bir suçun Tüm arka Planları Çoğu Zaman Bulunamıyor” dedi.  (Beate Zschaepehala gülüyor?..)

Devamını oku...

Sivil Savunma Müdürlüğünün açıklamasına göre, saldırıda 8 ila 10 kilogram arasında patlayıcı kullanıldı... Saldırıyı, Elektronik Posta Aracılığıyla açıklama yayınlayan IŞİD üstlendi. (sahi, rahmetli 'Ebubekir Bağdadi'yi görende yok şu sıra?)

Devamını oku...

MİT’in, Ukrayna ve Azerbaycan’da yaptığı operasyonlarla Gülen yapılanması üyesi olduğu iddia edilen iki kişi Türkiye’ye getirildi. (Foto, RTE pisliği F.Gülen'in elini öperken... kısacası, böyle buyurdu ABD! oyun böyle. d.d.com)

Devamını oku...

Yayımlanan raporda son dört hafta içinde, Akdeniz’i geçmeye çalışan 600’den fazla insanın boğulduğu belirtildi. Yayımlanan raporda Akdeniz’de hayatını kaybedenler arasında bebekler ve küçük çocukların olduğu da belirtildi... 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.