Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Putin; Önümüzdeki 3 ay boyunca çocuk parası alma hakkı bulunan ailelere 3 yaşına kadarki her çocuk başına EK olarak aylık 5'er bin Ruble ödenmesini.. 3-7 yaş arası Çocuk sahibi ailelere Aylık Ödeme Yapılmasını... (Çar Putin, bu Talimatları ile 'Psikolojik ve Biyolojik Savaşı' Sosyalleştirdi, maddileştirdi, yoksul Kitlelere yaydı... bakalım, ABD ile uzantılarının tepkisi nasıl olacak?... d.d.com)

Devamını oku...

George Mason Üniversitesi Sistemsel Biyoloji Okulu'ndan Profesör Ancha Baranova, Rusya'da yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) tedavi etmek üzere geliştirilen ilacın etkinliğinin doğrulandığını ve muadillerine göre daha az toksik olduğunu söyledi.

Devamını oku...

Amerika Birleşik Devletleri'nin 'Corona virüsü' salgını için 'Vuhan virüsü' ifadesini kullanma da ısrarı nedeni ile G7 zirvesinden Ortak Açıklama çıkmadıG7’ye, Almanya, ABD, İngiltere, Fransa, İtalya, Japonya ve Kanada..

Devamını oku...

BM, Suriye Özel Temsilcisi Geir O. Pedersen, yeni tip 'korona virüs' salgınıyla mücadele amacıyla Suriye genelinde “tam ve acil, ateşkes' çağrısında bulundu. (malum, ABD, kendi uşaklarını bile birbiriyle kapıştırıyor, fazla büyümesinler hep Tetikçim kalsınlar, diye.. bizce, Ebola, AİDS ile Zika'dan Resmi açıklama beklemek en iyisi.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.