Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Onların öncelikli derdi kamuoyunun “Her şeyin çok iyi Gittiğini sanması” bunun aksinin asla söylenmemesi.
Ekranlarda, İçişleri, Çevre, Sağlık bakanları görünüyordu; 10 dakika, 20 dakika, bir, iki saat ekranda tutuldular.. tam bu sırada Vali'nin, İçişleri Bakanı'na 'Efendim kamuoyundaki Algı çok iyi' demesi, açık unutulan mikrofondan yayılınca... 

Devamını oku...

d.d.com; Aşağılık bir yaratıktır ABD, insansı hiçbir Özellik, duygu, davranış taşımaz! Sadece Kürdler için değil, Bütün İnsanlık Nesli için de büyük bir Tehlikedir, çünkü dünyayı da Yok ediyor ABD!
Bu Lafları ile de 'Kürdleri sadece Aşağılamakla kalmıyor, bugüne kadar Katlettirdiği bütün Ölülerimize de HAKARET ediyor.. dahası, Güney Kürdistan'ı da ortadan kaldırmanın Temel taşlarını döşüyor.. İran-Irak ile kapıştıracak yine onları... d.d.com-

Devamını oku...

Hakkari'den gelen Vesila Alkan ve 2015 yılında kaybolan oğlu Faysal (25) için Elaziz'den gelen Sakine Doğan ile birlikte 75'e yükseldi.. Vesila Alkan, '10 yaşındayken' Kaçırılan oğlu Ferzende..
(10-12-14-16-18... yaşındaki çocukları bile kaçırıp 'savaşa sürerek öldürten' -kendilerinin 'ajan' ilan ederek katlettikleri binlerce çocuk da var- bu faşist Çetelerin amacı 'Kürt Soykırımı' değilse Ne?! Nerede bu Binlerce çocuk, PKK?.. d.d.com)

Devamını oku...

Erdoğan, 2003 yılı ile 2019 yılı arasında toplam 16 trilyon 518 milyar 500 milyon lira örtülü ödenek harcaması yapmış.. 
Yani, 96 yıllık Cumhuriyet tarihinde, sadece '16 yıl örtülü ödenek' kullanan Erdoğan, geri kalan 80 yılda yapılan 'örtülü ödenek' harcamalarını da aşmış..(BSuç kimin? Yeryüzünde; 'TC' basını kadar satılık, aşağılık..devşirme türk toplumu kadar da rezil ve yüzsüz, başka bir topluluk Yok! d.d.com) 

Devamını oku...

Şengal Peşmerge Komutanı Qasim Dirbo yaptığı açıklamada ”PKK Şengal’deki üslerinin yarısını boşalttı. PKK, Kuzey ve Batı Kürdistanlı olan silahlı güçlerini Şengal’den çıkarttı.” 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.