Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haber başlığı/ PAK ve PSK'den Diyarbakır'daki Saldırıya ilişkin Kınama
 
PKK, barikat ve hendek siyasetiyle, halkımıza, davamıza zarar veren silahlı eylemleriyle, Türkiye Devleti’nin bu saldırılarına daha elverişli zeminler yarattı, yaratmaya devam ediyor... (2.foto; S.Demirtaş kendi  mehkemesin de, 'biz, 'Hendekleri' ve herşeyi Hükümetin 'bilgisi', 'izni' -siz bunu TC'nin 'emri' üzerine anlayın- üzerine yaptık diyor... d.d.com)

Devamını oku...

PKK'nın ana omurgasını oluşturduğu örgüt, bu kez de İstanbul'daki fabrika Yangınlarını da Üstlendiler... 
(ha IŞID, El Kaide, ha PKK!.. CIA/MİT istediği Cinayeti işlesin, IŞID gibi PKK'da hemen üstlenir ve bu durumlar Yeni birşey de değil, bugünlere gelene kadar CIA/MİT'in yaptığı binlerce Cinayeti, Saldırıyı PKK üstlendi,
-Olof Palme cinayeti,  Başbağlar katliamı,  bunlardan sadece birkaçı- Bazı cinayet siparişlerinde 'ağ'ların karıştığı da oluyor, RTE'de bunları düzeltiyor 'Hayır PKK yapmadı' diyerek. d.d.com)

Devamını oku...

Çetinkaya Ailesi'nin fertlerinden Aysel Bozkurt, HDP'lilere, "Diyarbakır'da genç bırakmadınız ya cezaevinde ya toprağın altında. Başlarım sizin Kürdistan davanıza, oğlumuzu geri verin" (PKK'nın bütün ÜSTDÜZEY yöneticileri -vitrine koyulan bir,iki tanesi hariç'ki bunların zaten kullanım süresi bitince öldürülüyor- Hepsi MİT elemanıdır, bugüne kadar ne ailelerinin nede kendilerinin Brunları bile Kanamamıştır... d.d.com)

Devamını oku...

d.d.com: Yine geçen yıllarda, Danimarka 'Metro'sunda Bombalar patlatıldı, ve yine dikkatler ABD katillerinin üzerine  çevrilince, hemen ardından Almanya 'Köln' Tren istasyonunda 'Bomba Alarmı' verildi, kiralık basın bunun propagandasını Öne çıkarıp, diğerini Unutturdu...
 
Amazonlarda ki Yangın da, yine dikkatleri katil sürüsü ABD üzerinde Toplayınca, bu sefer 'Kongo Ormanlarında ki Yangın' devreye sokuldu...-daha yüzlerce örnek var elimizde- ardarda yapılan Bütün bu  'kanlı oyunların'  AMACI, ABD katillerinin üzerinden dikkatleri başka YÖNE çekmekti... 

Devamını oku...

Hulusi Akar; "İdlib'de gözlem noktalarımıza zarar geldiği takdirde 'meşru müdafaa hakkımızı' sonuna kadar kullanacağımızı herkese söyledik.. " 
 
('Hastalıklı, iğrenç bir Gövdenin üzerinde; ister 'yüz tane', isterse 'bin tane Kafa olsun', Hepsinin yapacağı, aynı Namussuzluktur, aynı Vahşettir!' -Oturan Adam- d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.