Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

BM özel raportörü Agnes Callamard, Irak'ta IŞİD kontrolündeki alanların Irak güvenlik güçlerine geçtiği süreçlerde çok sayıda insan hakkı ihlalinin yaşandığını.. (Foto, BM arabası El Nusra'nın elinde. d.d.com)

Devamını oku...

ABD'nin..Vietnam, Afganistan, Irak'ta, Suriye'de, bugün Yemen'de... TC'nin, Sur, Cizre, Nusaybin, Yüksekova, Cizre....de yaptıkları Savaş Suçu ve SoyKırım değilmiydi? Çocuk, kadın, bebek, yaşlı demeden En az 10 bin insanımızı katlettti... Ya Fransa'nın Ruanda'da yaptığı Katliam?.. Haber başlığı bu Vahşetleri görmezden gelmiş.. d.d.com-

Devamını oku...

Yanı başındaki kafede, kahvesine ortak olduğum emektar bir bürokratın Suud’un oyunundan dolayı canı fena sıkkın. 
“Ne istiyorsunuz ulan bu 4.5 milyonluk ülkeden?..
(Turistlere 'el rehberi' gibi olmuş yazı, ama mükemmel.d.d.com)

Devamını oku...

Erdoğan'a "Çocuklarının, dünürünün, eniştenin, kardeşinin, eski özel kalem müdürünün, yurt dışında, vergi cennetinde bir şirkete milyonlarca dolar para gönderdiklerini biliyor muydun?" diye soran Kılıçdaroğlu, "Sen misin Yerli ve Milli, yoksa ben miyim?"  ('devşirmeler', 'dönekler' MHP'den, hattta, 'Türk Kontrgerillasından' bile daha tehlikelidirler. d.d.com)
 

Devamını oku...

Kerkük işgal edildikten sonra... iki petrol kuyusundan çıkarılan petrolü onlarca tankerle İran’a gönderdi... İran’a gönderilen bu petrolün karşılığında ise YNK’ye para ödeniyor. (yazıya açıklayıcı 'ara notlar' düştük. d.d.com)
 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.