Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Uygulanan tecrit nedeniyle ilgili PKK lideri Abdullah Öcalan’ın avukatları, 22 Mayıs’ta yaptıkları görüşmeye dair kısa bir sürede kamuoyunu bilgilendireceklerini açıkladı. (sadece bu 'iki satırı' okuyan biri bile, eğer; 'bizi kimler yönetiyor?' diye sormuyorsa, böyle bir Toplum; Köleliğe, Sürülmeye, Katledilmeye kendini Mahkum etmiş demektir... d.d.com)

Devamını oku...

ABD Dışişleri Bakanlığı, Suriye Arap Cumhuriyeti Hükümetinin («Esad rejimi» olarak adlandırılan) Halkının isyanını Kimyasal silah kullanarak bastırdığına ilişkin iddialarını sürdürüyor... 
(foto arşiv; insanlar bir şey duyunca; 'Kim söyledi?' diye sorarlar. 'ABD!' dersen, döverler... Fotolar, biri Japonya, diğeri Vietnam'da ABD vahşeti d.d.com)

Devamını oku...

Buğday ithalatımız 2016 yılında 4,2 milyon tondan, 2017 yılında 5 milyon tona.. Pamuk ithalatı 2016 yılında 821 bin tondan, 2017 yılında 914 bin tona, Kuru baklagil ithalatımız 2016 yılında 467 bin tondan, 2017 yılında 571 bin tona.. yükseldi.. (Asıl soru şu; bütün Tarımı, emperyal ilaç fabrikalarına bağlayıp, GDO'lu 'Kanserli' hale getirip; Toplumu Zehirleyen, hangi Politika?. d.d.com)

Devamını oku...

İşte fotograflar; daha dün Kendini dövdüren RTE iti ile Yanyana duruyor, el sıkışıyor Kemal Kılıçdaroğlu köpeği..

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.