Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Halim Kar; istedikleri insana, aileye 'Corona Virüs' teşhisi koyarak zorla 'karantinaya' alıyor, tutukluyor, istediklerini de öldürüyorlar..'dünya basını' zaten bunların köpeği, 'Korkuyu Büyütmekle görevli' Amigoları....
bütün Kapitalistler, Faşistler de elbette Memnun bu Kahpe Oyundan, çünkü; her türlü 'Protestoyu', 'Direnişi' yasaklıyor veya 'Devlet Terörüyle' anında bastırıyorlar...Trump kahpesinin ilk kez 'maske taktığı'(15 dakikalığına) tarih; '12 Temmuz 2020'dir! 'George Orwel'in '1984 Filmini izleyiniz' bu Katil sürülerinin topluma dayattığı 'Sistem' hemen hemen Aynısıdır!-

Devamını oku...

ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Matthew Tueller'in, Bağdat'tan ayrılarak Erbil'e geçtiği, Iraklı Şii milis gruplarının da ABD güçlerine yönelik tehditlerde bulunduğu bildirildi.(ABD, bu 'çekilme' tiyatrosunu niyemi Oynuyor? 'Kürt Katliamları Yapılırken ben orada yoktum' demek için, Halbuki 'Bütün 'Kürt katliamlarını' uşaklarına Yaptıran ABD kahpesinin Kendisi!'...d.d.com)

Devamını oku...

Ne ilginçtir ki muhalif kamuoyu Libya, Suriye ve Yunanistan söz konusu olduğunda resmi anlatılara gayet mesafe ile yaklaşırken mevzubahis Ermenistan ise bu mesafe bir anda kayboluyor. (fotoları biz ekledik. d.d)

Devamını oku...

d.d.com; 'HDP/PKK Düşman Oyunları Sürüyor'. Sorular; -Sur, Suruç, Cizre, Şırnak, Lice,...de, bütün 'Hendekleri' MİT'in eniği HDP belediyeleri Kazdı.. bu 'Kanlı Hendek oyunlarında'  bebek-çocuk demeden Onbinlerce Kürt öldürüldü, Kürdlerin 23 şehir ve Kasabası 'Köy' haline çevrildi, enaz 1,5 milyon Kürt Sürgüne Yollandı..., Peki  TC, beslemesi HDP hakkında  'Dava Açtımı?' HAYIR!..
-Diyarbekir'de 200 aile 'Küçük Çocuklarımızı HDP kaçırıp PKK'ya verdi..diye 'Suç Duyurusunda Bulunmuştu' vede eylemleri hala devam ediyor, Peki, 'TC' bu konuda da  eniği HDP'ye 'DAVA' açtımı? HAYIR!.. o zaman,  bu gibi Kahpe oyunlara alet olmayalım artık... d.d.com-

Devamını oku...

Kürdistan Referandumu  üçüncü yıl dönümü tüm Kürdistanilere, Kürdistanın bağımsızlığına inananlara ve Kürtlerin kendi kaderini tayin hakkını savunanlara kutlu olsun...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.