Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yıllardır ABD'nin biyolojik terörüne dikkat çekmeye çalışıyor, Ve de; bu tür Virusları yaymak için seçilen Merkezinde Özellikle Afrika Kıtası olduğunu söylüyorduk, Çünkü, sahipsiz buradaki insanlar. ABD onları, 'deney hayvanı' gibi görüp, kullanıyor. -devrimci demokrat-

 

Ebola virüsünün Gine'de patlak vermesinin tesadüf olmadığını söyleyen Patruşev, "... Biyolojik terörizm, Ebola virüsünün meydana gelmesi, biyolojik terörizm alanında Yüksek Teknolojilerin sonucunda olabilir" diye konuştu.


Rusya'nın doğusundaki Ulan-Ude'de düzenlenen Uluslararası Güvenlik Konferansında konuşan Rusya Güvenlik Konseyi Sekreteri Nikolay Patruşev, Ebola virüsünün biyolojik terör sonucu ortaya çıkmış olabileceğini söyledi.

 Ebola virüsünün Gine'de patlak vermesinin tesadüf olmadığını söyleyen Patruşev, "Radikal unsurlar şu anda biyolojik ve diğer kitle imha silahlarına sahip olmaya çalışıyor. Biyolojik terörizm, Ebola virüsünün meydana gelmesi, biyolojik terörizm alanında yüksek teknolojilerin sonucunda olabilir" diye konuştu.

Güvenliği tehdit eden önemli tehlikelerin başında İslam ile hiçbir bağlantısı olmayan IŞİD'in geldiğini vurgulayan Patruşev, IŞİD ve diğer radikal terör örgütlerine karşı mücadelenin BM çatısı altında yapılması gerektiğini söyledi.


 Ebola salgını Şubat 2014'te Afrika'nın batısındaki Gine'de yayılmaya başlamış, daha sonra ülke sınırlarını da aşarak Liberya, Sierra Leone, Nijerya, Senegal, ABD, İspanya ve Mali'de görülmüştü.

Dünya Sağlık Örgütü, 5 Mayıs'taki açıklamasında Batı Afrika'da özellikle Sierra Leone, Liberya ve Gine'de 2013 sonunda ortaya çıkan Ebola salgınında 11 bin 20 kişinin öldüğünü, 26 bin 628 vakanın tespit edildiğini duyurmuştu.

25 Haziran 2015- sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.