Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com: Kürdler, bu pisliklere inandığı için Referanduma katıldı, ardından Irak güçlerince Kürdistan işgal edildi, bu pislikler Sömürgecilerle anlaşıp, ihanet ederek 'Tek Mermi' atmadan rahat yuvalarına döndü, Kürt halkının ise evleri yağmalandı, talan edildi, en az 100 bin Kürt, Kerkük'ten GÖÇ etti ve ediyor hala...
 
 
 
Sorumlusu kim bunların? 
 
Ve hala bu yavşaklar, hiçbir şey olmamış, sanki bunların SORUMLUSU KENDİLERİ DEĞİLMİŞ GİBİ, vede Kürt halkını bir kez daha aşağılarcasına Irak ile, 'Savaş Niyetimiz Yok' diyorlar hala... -komutan Che Guavera'nın sözlerinin 'doğrusu' dip notta -d.d.com-
..................
 
BasNews/ Falah Mustafa: Savaş Niyetimiz yok!
 
Kürdistan Dış İlişkiler Sorumlusu Falah Mustafa, Kerkük’te dün gece yaşanan ve Haşdi Şabi’nin kentin birçok bölgesinden çıkarılmasını sağlayan sivil direnişin ardından konuştu.
 
Kürdistan Dış İlişkiler Sorumlusu Falah Mustafa, CNN İnternational’a verdiği demeçte Kürdistan’ın Irak ile hiçbir zaman savaşmayı planlamadığını ifade ederek sorunların diyalog yoluyla çözümünden yana olduklarını söyledi.
 
(Okudunuzmu? herhalde gerek 'Bağımsızlık Referandumu' yapan, gerekse 'Raferandumun' ardından haftalardır savaş çığlıkları atan bu pezevenkler değil, analarının kırıklarıydı galiba? Yüzsüzlüğü, ahlaksızlığın dibe vurmuş bir göstergesi... Taş ve Kurşunlar Kürt halkının üstüne yağdı, Bu yüzden 'orospu evlatları' diyoruz bunlara .d.d.com)
 
Kürdistan ile Irak arasında ortak noktada buluşulan bir anlaşma yapılması gerektiğine vurgu yapan Mustafa, bunun diyalog yoluyla gerçekleştirilebileceğini söyledi. Kürdistan ve Irak arasında yaşanan gerginliklerin petrol veya bayrak asmakla ilgili olmadığına dikkat çeken Mustafa, “Irak ile yaşanan sorun iki ülkenin geleceği hakkındaki anlaşmazlıklardır” dedi.
 
CHE Guavera'nın ünlü sözü şuydu; 'varmak için o güzel yarınlara, bizimde dağlarımız var!' d.d.com-
 
19 Ekim 017- Basnews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.