Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Hollywood'da bu kez de Dustin Hoffman'a Taciz Suçlaması... "Star Trek: Discovery" dizisinde rol alan aktör Anthony Rapp, 14 yaşındayken Spacey'nin kendisini 'baştan çıkarmaya çalıştığını' söylemiş ve...
(35 yıl sonra aklına gelmiş bu pezevenklerin- Orospuların? Acaba bunları Kim dürttü? d.d.com)
 
 
Hollywood'un ünlü yapımcılarından Harvey Weinstein ve Oscar ödüllü oyuncu Kevin Spacey'ye yöneltilen taciz suçlamalarının ardından bu sefer oyuncu Dustin Hoffman'a da benzer suçlamalar yöneltildi.
 
Yazar Anna Graham Hunter, 1985 yılında 17 yaşındaki bir stajyerken Satıcının Ölümü (Death of a Salesman) filminin çekimleri sırasında Hoffman'ın 'poposunu ellediğini ve kendisine cinsel içerikli sohbetler yaptığını' anlattı.
 
(fotove film; 'Dustin-Hoffman'; 'Başkan'ın-Adamları' izleyniz  lütfen;
 
Hunter, dört defa Hoffman'ın poposunu ellediğini, kendisinin ise her seferinde eline vurarak 'Seni yaşlı adam' dediğini Hollywood Reporter'a yazdığı yazıda kaleme aldı:
 
"Setin ilk gününde benden kendisine ayak masajı yapmamı istedi, yaptım. Açık bir şekilde flörtözdü, popumu sıktı, bana benim önümde seksten bahsetti."
 
Hunter, yaşadıklarını kız kardeşine yazdığı mektupta anlattığını da söyledi.
Durumu müdürüne de ilettiğini söyleyen Hunter, 'yapım uğruna bazı fedekarlıklar yapması gerektiği' yönünde bir cevap aldığını ifade etti.
Hoffman özür diledi
 
Hoffman ise dergiye yaptığı açıklamada özür dilediğini belirterek, (?) "Kadınlara büyük bir saygım var, eğer yaptığım herhangi bir şey onu rahatsız edecek bir konuma soktuysa özür dilerim. Ben aslında böyle biri değilim" dedi.
 
Hollywood'un ünlü yapımcılarından Harvey Weinstein hakkında çok sayıda kadın oyuncudan peş peşe gelen taciz ve istismar hikâyelerinin ardından cinsel taciz suçlamasının yöneltildiği isimler artıyor.
 
"Star Trek: Discovery" dizisinde rol alan aktör Anthony Rapp, 14 yaşındayken Spacey'nin kendisini 'baştan çıkarmaya çalıştığını' söylemiş ve ünlü aktörün bir partide sarhoş olduktan sonra kendisini bir yatak odasına götürmeye çalıştığını anlatmıştı.
 
ABD'li film yapımcısı Tony Montana, Spacey'nin kendisine Los Angeles'ta bir barda elle sarkıntılık yaptığını iddia etti.
 
BBC'ye konuşan ve ismini vermeyen bir başka kişi ise 17 yaşındayken tiyatro okulunda tanıştığı ünlü aktörün kendisini New York'taki evine çağırdığını ve burada kendisini taciz ettiğini öne sürdü.
 
Salondaki koltukta uyandığında Spacey'yi yanında iç çamaşırları ile yatarken gördüğünü açıklayan bu kişi, "Olay sonrası gözyaşlarına boğuldum. Başıma gelenleri anlatmakta zorlanıyordum. Korkmuştum… O ise yanımdan kalktı ve uyumaya gitti." dedi.
 
Gişe filmlerinin yönetmeni de hedeftecool
 
Diğer yandan en son taciz suçlamalarının yöneltildiği isimlerden biri ise Bitirim İkili, X-Men: Son Direniş ve Kızıl Ejder gibi gişe filmlerinin yönetmeni Brett Ratner.
 
Şimdiye kadar altı kadın Brett Ratner'a taciz suçlaması yöneltti.
 
(foto, ABD askerleri, Irak'lı genç bir kıza toplu halde Tecavüz ediyor. İşte, bize namusluluk taslayan Orospu çocukları, köpekler bunlar! .d.d.com)  
 
43 yaşındaki oyuncu Natasha Henstridge, 19 yaşındayken Ratner'ın kendisini 'güçlü kollarıyla seks yapmak yönünde zorladığını' söyledi. 
 
02 Kasım 017-BBC

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.