Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Netanyahu mesajında, “Erdoğan'ın, terörizm ile katliamı iyi bildiğinden kuşku yok. Bize ahlak dersi veremez” dedi. (Yüzsüz bir açıklama bu; TC ile İsrail arasındaki en yakın ekonomik, siyasi ilişki, RTE köpeği dönemiminde sürdü,ve sürüyor hala....Foto, Filistinli ve Kürt iki kadın savaşçı.-d.d.com)

 

 

 
Dünkü katliamın ardından 'İsrail terör devletidir' diyen Erdoğan'a Netanyahu'dan yanıt geldi.
 
İsrail askerlerinin dün gerçekleştirdiği ve 50’den fazla Filistinlinin hayatını kaybettiği saldırılardan sonra İsrail’e tepki gösterenlerden bir de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olmuş ve Londra'da da konuyla ilgili konuştu. “İsrail bir terör devletidir” demişti.
Erdoğan’ın sözlerine İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu sert tepki gösterdi.
 
Twitter üzerinden açıklama yapan Netanyahu Erdoğan’a “terörist ve katliamcı” suçlamasında bulundu.
 
Netanyahu mesajında “Erdoğan Hamas’ın hiç kuşkusuz en büyük destekçileri arasından ve terörizm ile katliamı iyi bildiğine kuşku yok. Bize ahlak dersi veremez” dedi.
 
15 Mayıs 2018- artigercek.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.