Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Uzun yıllar Kanal 7'de program yapan ve İslamcı gazetelerde yazılar yazan Cevat Akşit, Fetullah Gülen'in Öldürüldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü öne sürdü. (Kullanım süresi bitenler, Yok ediliyorRTE'nin Önü böyle açıldı, tıpkı diğer senaryolar da olduğu gibi..d.d.com)

 

 

İlahiyatçı Cevat Akşit, bir haber sitesine yaptığı konuşmada FETÖ lideri Fethullah Gülen hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.
 
Uzun yıllar Kanal 7'de program yapan ve İslamcı gazetelerde yazılar yazan Cevat Akşit,
 
Fetullah Gülen'in öldürülğünü ve cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü öne sürdü.
 
 
(foto, Ebubekir Bağdadi, çoktan CIA tarafından öldürüldü... d.d.com)
 
 
SuperHaber'den Hülya Okur'a konuşan Cevat Akşit, "Gizli şeyleri söyletiyorsun bana... FETO öldürüldü, sağ değil. Yaşamıyor şu anda Yahudi mezarlığında mezarı da..." dedi.
 
Cevat Akşit konuşmasına şöyle devam etti:
 
"Yoksa bizim polis onu getirecekti Türkiye'ye, şimdi onun öldüğünü biliyor bizim polislerimiz. Burada papaz var ya bir tane 'onu vermezseniz biz de bunu vermeyeceğiz' diyorlar. Öldürdüler onu, çoktan öldü. Öldüğü yeri de biliyorum ben; New Jersey'de... Yahudi mezarlığında gömüldü. İstihbaratta adamın var mı, özel konuşabileceğin adam varsa sorabilirsin. Yok oldu gitti."
 
27 Temmuz 2018-Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.