Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD’nin Irak'ta ve Suriye'de olmasını destekleyen HDP’li eski vekil Adıyaman, Müslüm Doğan’ın ABD’ye karşı mesajını da eleştirdi ve “Kahrolsun ABD” diyenlerle dalga geçti. (eyy..PKK-HDP faşistlerinin pençesine takılanlar! Sizin Aptallığınız yüzünden; kadınlarınız, çocuklarınız bile tehlikededir... Foto,1, HDP tarafından eşi kaçırılan Ozan Çiyager. HDP tarafından dövülüp komaya sokulmuş bir halde  Foto.2. Ozan Şivan, Çiyager'e sahip çıkıyor, aynı şey Başına gelmişti çünkü. Foto.3. Hasan Bildirici, artık PKK'yı eleştirmesin diye PKK tarafından kaçırılan Oğlu...d.d.com) 

 

 

 

HDP’li eski milletvekilleri Müslüm Doğan ve Mehmet Emin Adıyaman’ın sosyal medya hesaplarında, ABD’ye ilişkin mesajları dikkat çekti.
HDP’nin eski İzmir Milletvekili Müslüm Doğan sosyal medya hesabından ABD’yi eleştirerek;
 
 “ABD mazlum ezilen halkların dostu olamaz! ABD'ye karşı tüm halklarımız birlikte karşı koymalıyız. ABD ülkemizden defolup gitmelidir. Üsleriyle, askeriyle, yardakçılarıyla, işbirlikçileriyle” dedi.
 
HDP’li Müslüm Doğan’ın bu mesajına, HDP’li Iğdır eski milletvekili Mehmet Emin Adıyaman sert bir dille karşı çıktı ve ABD’yi savundu.
 
ABD’nin Irak’ta ve Suriye’de olmasını destekleyen HDP’li eski vekil Adıyaman, Müslüm Doğan’ın ABD’ye karşı mesajını da eleştirdi ve “Kahrolsun ABD” diyenlerle dalga geçti.
 
03 Ağustos 2018- Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.