Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Batman kırsalında sekiz askerin yaşamını yitirdiği bombalı saldırının PKK tarafından üstlenildiği bildirildi. (PKK faşistleri TÜM KÜRDİSTANI efendisi TC'ye BOŞALTTIRMADAN 'Savaş Oyunlarından Vaz Geçemez!' Aksi taktirde, CIA/
MİT onları yok eder... Kürdler, PKK faşistlerini kendi kovmalı d.d.com)

 

 

 

Batman'ın Gercüş ilçesinde, 4 Ekim günü sabah saatlerinde askeri bir zırhlı aracın geçişi sırasında, yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu sekiz asker yaşamını yitirmişti.
 
Saldırının ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan;
 
“Bu olaylar bizim hırsımızı artıyor” demiş, ABD’den de Batman’daki saldırıya kınama gelmişti.
 
ABD’den yapılan açıklamada, “PKK teröristleri saldırılarına son vermelidirdevil. Terörle mücadelede müttefikimiz Türkiye’nin yanındayız”saddenilmişti.
 
(Suriye'de PKK, ABD'nin 'emireri, tetikçisi, dostu'... TC yakasında ise PKK 'terör örgütü' he mi? Karşımızda, bu alçakca söylemleri utanmadan söyleyen Kan ve Kafatası imparatoru ABD var. d.d.com)
 
Saldırıyı PKK üstlendi
 
Fırat Haber Ajansı’nın aktardığına göre sekiz askerin hayatını kaybettiği ve bir askerin de ağır yaralandığı saldırı PKK tarafından üstlenildi.
 
06 Ekim 2018- gazetekarinca
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.