Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haber Başlığı/ Kent Merkezi ile 3 ilçedeki 30 bölge, 14 gün süreyle 'özel güvenlik' bölgesi ilan edildi...
(PKK faşistleri, CIA/MİT ile elele 'savaş oyunları' oynamayı bırak! Hiçbir istihbarat örgütü, bu kadar Cinayet ve katliamların, birebir Tanığı ve Sanığı olan beslemelerini 'SAĞ BIRAKMAZ!' Ya kendi öldürür, veya yandaşlarına öldürtür... İşte, Cem Ersever, Esad Oktay Yıldıran, Engin Kaya... Kürdistan'dan defol PKK! Foto, soldan sağa, Cem Ersever, Esad Oktay Yıldıran, Ebubekir Bağdadi..d.d.com)

 

 

 Hakkari'de 30 bölgeye Yasak
 
 
 
Hakkari Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, kent merkezi ile Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova'da;
 
30 bölge 05- 19 Kasım tarihleri arasında, 14 gün süreyle özel güvenlik bölgesi ilan edildi. 
 
YASAKLI BÖLGELERE GİRİŞ YASAK
 
Valiliğin açıklaması şöyle:
 
"2565 sayılı Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanunu’nun 32/A maddesi gereğince; ilimiz merkez, Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova ilçeleri sınırlarındaki 30 bölge,
 
 
05 Kasım 2018 günü saat 00: 01’den 19 Kasım 2018 günü saat 23: 59’a kadar, özel güvenlik bölgesi ilan edilmiş olup, vatandaşlarımızın belirtilen bölgelere izinsiz olarak girmesi yasaklanmıştır."
 
03 Kasım 2018- artigercek

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.