Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a suikast planladığı belirtilen altı kişi gözaltında. Bu kişilerin aşırı sağcı olduğu iddia ediliyor.  (gülmek var, ama, belli etmek yok..d.d.com) 

 

 

Fransa’da Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a suikast planladığı belirtilen altı kişinin gözaltına alındığı açıklandı.
 
Reuters’a konuşan bir yetkili, bu kişilerin cumhurbaşkanına karşı ‘şiddet içeren bir plan hazırlama aşamasında olduğunu’ girişimin ne zaman gerçekleşeceğinin ise bilinmediğini söyledi.
 
Fransız televizyonu BFM ise altı kişinin aşırı sağcı olduğunu belirtti. saddevil
 
(2.Dünya savaşından sonra, Fransa'yı kuran ABD faşistleri idi. Bu ülkenin her türlü siyasi, askeri ve istihbarat kurumlarını tepeden tırnağa kendi Ajanları ile donattı, , IMF kanalıyla da ekonomik olarak tepeden tırnağa kendilerine bağladı, tıpkı Almanya, İtalya, İngiltere ..gibi. Kısaca; Fransa, bir ABD sömürgesidir. d.d.com)
 
Önceki hafta, Fransa’da aşırı sağcı Ulusal Cephe partisinin Macron’un oylarını geçtiği ortaya çıkmıştı. 
 
06 Kasım 2018- gazeteduvar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.