Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD, Murat Karayılan, Cemil Bayık ve Duran Kalkan'ın kimlik ya da Yer Tespitini mümkün kılacak bilgiler karşılığında para ödülü verileceğini duyurmuştu. (Kullanım süresi dolanları ABD zaten yok ediyor da, bu açıklama Mizah gibi, ABD, PKK şeflerinin yerini bilmiyormuş?)
 
 
KCK: ABD'nin Bayık, Kalkan ve Karayılan hakkındaki kararı 'komplo'devil
 
KCK, ABD'nin kararını kınayan bir açıklama yayımladı.
 
ABD geçtiğimiz günlerde PKK’nin lider kadrolarından Murat Karayılan, Cemil Bayık ve Duran Kalkan'ın kimlik ya da yer tespitini mümkün kılacak bilgiler karşılığında para ödülü verileceğini duyurmuştu.
 
ABD'nin yakalama kararı ile ilgili bir açıklama yayımlayan KCK, kararı Abdullah Öcalan'a komplonun devamı olarak niteledi.
 
ABD Salı günü, PKK'nin 3 yöneticisi Murat Karayılan, Cemil Bayık ve Duran Kalkan'ın kimlik ya da yer tespitini mümkün kılacak bilgiler karşılığında para ödülü vermeyi kararlaştırdı.
 
ABD; Murat Karayılan için 5 milyon dolara, Cemil Bayık için 4 milyon dolara, Duran Kalkan için de 3 milyon dolara kadar ödül verileceğini açıkladı.
 
KCK ise ABD'nin bu kararını kınayan bir açıklama yayımladı.
 
KCK, ABD'nin kararını, "Abdullah Öcalan'a yönelik komplonun bir parçası olarak gerçekleşen saldırı" olarak yorumladı.
 
Açıklamada PKK'nin IŞİD'le mücadeledeki konumuna vurgu yapıldı ve ABD'nin kararının "tamamen ideolojik ve politik nedenlerle alındığı" denildi. 
 
08 Kasım 2018-artigercek

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.