Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haber/ Güney Kürdistan: İşte yeni Başkan ve Başbakan Adayları!
 
d.d.com: Nedenmi hepsi aynı Aileden seçiliyor? Çünkü, 'Kan karışımı' olunca Ülke de ''Düzen' bozuluyor. Bu yüzden Mısır'da Firavunlar, bacıları ile bile evlenirdi. Biz, Firavun'lardan daha modernistiz yani. Unutmadan, sol taraftaki geleceğin veliahtı Şehzade 'Mesrur' diğeri, Yeni Serok 'Neçirvan Barzani'.. d.d.com-
 
 
(lütfen haberi yanlış okuyup başınızı belaya sokmayın; 'Düzen' değişiyor, 'düzülen' değil. d.d.com)
 
Kürdistan'da Yeni dönem... İşte yeni Başkan ve Başbakan adayları!devil
 
Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Sözcüsü Mahmud Muhammed, Pirmam’da Başkan Mesud Barzani başkanlığında düzenlenen Başkanlık Konseyi toplantısının ardından bir basın toplantısı düzenledi.
 
Kürdistan Bölgesi Başkanlığı için Neçirvan Barzani’yi, Başbakanlık için de Mesrur Barzani’yi aday göstereceklerini söyleyen Muhammed;
 
''30 Eylül seçimlerinin ardından halkın oylarıyla güçlü bir hükümet kurma görevine soyunduklarını ifade ederek, “Kürdistan’da istikrar ve halkın hayat koşullarını iyileştirmek amacıyla diğer taraflarla görüşmelerimiz devam edecek” dedi.
 
03 Kasım 2018-Nerina Azad

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.