Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Hakkari Valiliği, Hakkari merkez ve ilçelerinde bulunan 30 bölgeyi 'Özel güvenlik bölgesi' ilan ederek, 15 gün süreyle bu bölgelere giriş çıkışları yasakladı. (TC katilleri, Aylarca  Bodrumlardan dışarı çıkmayı Yasakladı Kürdlere, 15 gün ne ki? 3.foto, Cizre... d.d.com)

 

 

Hakkari Valiliği 30 bölgeyi 'özel güvenlik bölgesi' ilan etti.
 
Hakkari Valiliği, Hakkari merkez ve ilçelerinde bulunan 30 bölgeyi 'Özel güvenlik bölgesi' ilan ederek, 15 gün süreyle bu bölgelere giriş çıkışları yasakladı.
 
Özel Güvenlik Bölgesi ilan edilen alanlarla ilgili Valilikten yapılan açıklamada şöyle denildi:
 
"2565 sayılı Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanunu’nun 32/A maddesi gereğince; ilimiz merkez, Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova ilçeleri sınırlarında bulunan 30 bölge 05 Aralık 2018 günü saat 00:00:01’den 19 Aralık 2018 günü saat 23:59:59’a kadar, ‘Özel Güvenlik Bölgesi’ ilan edilmiş olup, vatandaşlarımızın bu bölgelere izinsiz olarak girmesi yasaklanmıştır." 
 
04 aralık 2018 - artigercek

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.