Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com: CHP ve MİT'in partisi HDP'de azıcık ciddiyet olsaydı Parlamentoyu çoktan BOYKOT eder, AKP'yi köşeye skıştırırlardı. Ama, bunu yapamazlardı. Çünkü, bu iki Derin devlet Partisinin Asli görevi Halkının Tepkisinin Sokağa Taşmasını Engellemektir. Bu yüzden Önlerine bir Kemik atılarak Parlamentoya sokuldular.. K.Kılıçdaroğlu pisliğinin 'Adalet Yürüyüşü' gibi, HDP faşistlerinin de Kitlelerin gözünü boyamak için arada bir böyle, 'Açlık Grevi' türü Soytarılığa ihtiyacı var... Bunların hepsini 'Aynı Eller' yönetiyor -d.d.com-
 
 
 
-Meclis'teki Açlık Grevi sona erdi
 
 
Aralarında HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın da olduğu 10 HDP milletvekili Meclis'te 2 günlük açlık grevi başlatmıştı.
 
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın da olduğu 10 HDP'li milletvekili, Abdullah Öcalan üzerindeki tecride dikkat çekmek için 28 gündür açlık grevinde olan DTK Eş Başkanı ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’e destek amacıyla Meclis’te başlattıkları açlık grevi eylemini sonlandırdı. 
 
Salı günü haftalık grup toplantı sonrası başlayan ve Meclis Grup Toplantı Salonu'nda yapılan 2 günlük açlık grevi eyleminin sembolik olduğunu belirten milletvekilleri,
 
28 gündür açlık grevinde olan Güven'e destek olmak, taleplerini sahiplenmek ve Meclis'in ve siyasi partilerin dikkatini Güven'in eylemine çekmek için Meclis'te açlık grevi başlatmıştı. 
 
Açlık grevine giren milletvekilleri; HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Ağrı Milletvekili ve DTK Eş Başkanı Berdan Öztürk, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, HDP Kadın Meclisi Sözcüsü ve Ağrı Milletvekili Dilan Dirayet Taşdemir, İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay, Muş
 
Milletvekili Şevin Coşkun, Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, Şırnak Milletvekili Habip Eksik ve İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm. 
 
 "KAZANACAĞIZ"devil
HDP'nin resmi twetter hesabında Meclis'teki açlık grevinin sona erdiğine dair paylaşılan twette,"Moralliyiz, güçlüyüz, kararlıyız; bütün saldırılara rağmen kazanacağız" denildi.
 
05 Aralık 2018-artıgercek

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.