Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Aç kaldığı veya çocuklarını doyurmak için Bedenini satan bir Kadına, nasıl ki 'orospu' demek Toplumsal ahlaksızlık Göstergesiyse, bu Kadının Ne Durumda olduğunu bilmeden böylesi 'yorumlar' yapmak da, kendini bilmezlik, ahlaksızlıktır. Bu Veteriner'den Ricamız, kendisini bir  'insan doktoruna' göstermelidir... çünkü bu 'battaniye satılmayacak durumda', ihtiyaç için alındığı ortada...d.d.com-

 

 

Soğukta üşüyen kediye vurup Battaniyesini çaldı: Diyecek hiçbir şey yok, Lafın Bittiği Yer 
 
(Kuzey Kürdistan TC'nin Sömürgesi olduğu için vede Defalarca TC'nin Katliamlarına uğradığı için, vede hala şehirler ve Köyler boşaltılmaya -TC-PKK eliyle- çalışıldığı için bu yoksulluğun, açlığın, acısını en fazla çeken Kürdler olmuştur... d.d.com)
 
© DHA
TÜRKİYE
 
Yalova'da bir veteriner muayenehanesi önünde kutu içinde duran kedinin battaniyesini çalan ve hayvana vuran kişinin bu davranışı, olaya ilişkin videonun paylaşıldığı sosyal medyada yoğun tepki çekti.
 
Yalova'da bir veteriner muayenehanesinin önüne dışarıda yaşayan kedi için, veteriner hekim Berna Özer tarafından battaniye serili karton kutu konuldu.
 
Muayenehanenin önünden geçen bir kadın, rüzgardan düşen kutunun içindeki battaniyeyi aldı.
 
Kadın, bu sırada patileriyle battaniyeye tutunmaya çalışan kediye vurarak olay yerinden uzaklaştı.
 
Yaşanan durumu fark eden veteriner Berna Özer, iş yerinin güvelik kamerasına yansıyan olayı sosyal medya üzerinden paylaştı. Yaşanan durum, tepkilere neden oldu.
 
Özer, gazetecilere yaptığı açıklamada, olay karşısında şaşkınlık yaşadıklarını belirtti. Kediye kapı önünde baktıklarını kaydeden Özer, şunları söyledi:
 
"Kapımızın önünde yaşayan bir kedicik var. Küçüklüğünden, bebekliğinden beri orada büyüyor. İçeri de girmiyordevil. Kar, kış demeden sokakta. Biz de çok üşüyor, orada kenarda büzüşmüş şekilde durunca dışarıya kutu, battaniye koyduk ki alttan soğuk çekmesin, üşümesin bir nebze. Daha önce de çaldılar kutuyu ama ilk defa böyle bir şey, döverek alma gibi bir şey oldu.
 
Biz de fark etmedik. İçeride yoğunduk. Çıktım baktım kutu devrilmiş battaniye yok. 'Allah Allah, herhalde uçtu' dedim. Bir baktım ki hayvan da korkmuş, arabanın altına girmiş saklanmış.
 
Dedim herhalde bir şey oldu. Kameradan bir bakalım dedim. Zaten öyle çıktı olay. Ne diyeceğimi şaşırdım. Görüntüde her şey var. Bez parçası, paçavra onu almak için hayvana vuruyor. Diyecek hiçbir şey yok. Lafın bittiği yer."cool
 
06 Aralık 2018-sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.