Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Başak Demirtaş, eşi Selahattin Demirtaş’ın kendisine yazdığı mektubun ‘sakıncalı’ bulunarak kendisine iletilmediğini duyurdu. 
 
(tekrar ediyoruz; yıllardır gözler önünde oynanan bu 'Kanlı oyunları' sadece biz mi sorgulayacağız? d.d.com)

 

 

Başak Demirtaş’ın Mektubuna El Konuldudevil 
 
(Daha düne kadar sarmaş-dolaş açık görüş yapıyorlardı halbuki... demek bu durum,kitlelerin tepkisini üstüne çekti ve sorguyu üstünde topladı, derken, MİT zora düştü.
 
Şimdi  bu yolla Demirtaş'ın 'üzerinde baskı var' havası yaratacaklar..Foto, Selahattin Demirtaş yoldaş, eşi Başak ve Çocuklarının yanısıra, hemen hemen bütün Aşireti ile 'Edirne cezaevinde' yanyana', Tarih mi; 15 Ağustos 2018 Çarşamba... unutmadan, bizim sitemizi en fazla izleyen, S.Demirtaş ve 'Apo' pisliğidir... d.d.com)
 
 
Başak Demirtaş, eşi Selahattin Demirtaş’ın kendisine yazdığı mektubun ‘sakıncalı’ bulunarak kendisine iletilmediğini duyurdu.
 
Tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş, eşinin kendisine yazdığı mektuba cezaevi yönetiminin el koyduğunu açıkladı.
 
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başak Demirtaş, konuya ilişkin;
 
“Selahattin ile görüşten çıktım. İyiydi. Herkese selamları vardı. Bana yazdığı son mektuba, “sakıncalı” denilerek el konulmuş. Dava açıp o mektubu mutlaka alacağım” yesdevilmesajını paylaştı. 
 
 
04 Ocak 2018- ajanslar -

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.