Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com;  Mustafa Kemal itini, anti- emperyalist-miş  gibi gösteren, beslemelere sormak gerekir; 1918 yılı sonu -Mondoros Müterrakisi sonrası, adına TC denilecek olan- bu  'ülkeyi' İşgal eden, İngiliz-Fransız, İtalyan emperyalistlerine, 'Kemalist'  denilen faşistler, TEK KURŞUN SIKTIMI? Yer ve Adres verin, Nerede? Hangi Cephede? Eğer şu 'anti-emperyalist'  showunu yapan Kemalistler, bize bir tek örnek gösterirse, siyaseti bırakmaya hazırız! Gösteremezler! Ama artık bıktık biz bu Kemalist puştların yalanlarından.. 

 

 

Başta, Mustafa Kemal olmak üzere, daha sonra  adına 'Kemalistler' denilen faşist  pislikler, İngiliz-Fransız-İtalyan emperyalistlerinin Köpeğiydi, bunlar Kemalistleri, askeri ve maddi.. olarak donattı ve besledi, 'Ön Asya'da -TC- 'ulusal kurtuluş Hareketlerini Bastırsın'  -Kürt-Rum, Ermeni...- diye.
 
Kemalistler piyasaya sürüldü ve bu görevlerini 'layıkıyla' yerine getirdiler sadece, adını  verdiğimiz emperyalistlere TEK KURŞUN bile sıkmadı Kemalistler! 
 
Bundan sonra TC adıyla anılacak olan bu ülke Kemalistlere tapu edildi....
 
Resmini verdiğimiz kitabı okuyunuz lütfen, detaylar oradadır.....
 
20 yıl Önce yazdık ve yayınladık biz bu Kitabı vede anında -iki veya üç ay sonraydı- Yasaklandı bu kitabımız...bu kitabın yazarı; 'Halim Kar'dır -Oturan Adam- d.d. com)
................
 
Sputnik/ Bu görüntüler yeniden gündemde: Atatürk, ABD Büyükelçisi ile Fransızca konuşuyor
 
Mustafa Kemal Atatürk, Afet İnan ve ABD Büyükelçisi Joseph Grew'in Fransızca konuştuğu görüntüler sosyal medyada yeniden gündeme geldi.
 
Görüntülerde, M. Kemal Atatürk, Joseph Grew'i sonradan adı Atatürk Orman Çiftliği olacak olan Orman Çiftliği'nde gezdiriyor.
 
Atatürk ile Sovyetler Büyükelçisi arasında geçen diyaloğu hatırlatan Melih Aşık: Atların yerini füzeler aldı,
 
(foto, Sputnik'ten, bugünkü, bu habere eklenmiş. d.d.com)
 
Fransız Film Arşivinden Afet İnan, M. Kemal Atatürk ve ABD Büyükelçisi Joseph Grew'in görüntüleri çıktı. 
 
Senarist ve yapımcı Murad Çobanoğlu tarafından Twitter'da paylaşılan görüntüler büyük ilgi çekti.
 
11 Kasım 1930'da Ankara'da Atatürk, elçiyle Fransızca konuşuyor. M. Kemal Atatürk, ABD Büyükelçisi Joseph Grew'i sonradan adı Atatürk Orman Çiftliği olacak olan Orman Çiftliği'nde gezdiriyor ve hayvanları bizzat kendisi inceleyip bilgi alıyor.
 
14 Nisan 2019-sputnik
 
https://tr.sputniknews.com/yasam/201904141038755530-bu-goruntuler-yeniden-gundemde-ataturk-abd-buyukelcisi-ile-fransizca-konusuyor/

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.