Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Dersim'in Ovacık ilçesi kırsalında Türk askerler ve bir grup PKK'li arasında çıkan çatışma....(TC'yi demokratikleştirme Kanlı Oyunun için, Ankara'ya git PKK, efendin TC/MİT'de orada... Kürdistan'dan Defol PKK!..  d.d.com)

 

 

Bölgedeki kaynaklar, Ovacık’ta akşam saatlerinde askerler ile bir grup PKK’li arasında çıkan şiddetli çatışmada 4 askerin yaralandığını ifade etti.
Kaynaklar, yaralı askerlerin helikopterle Dersim Devlet Hastanesine kaldırıldığını belirtti. Çok sayıda asker sevkedildiği bölgede, hava harekatı sürüyor.
 
Türk güçlerine ait kobra helikopterleri de bölgeyi bombalamayı sürdürüyor.
 
12 Haziran 2019-peyamakurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.