Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com: Necip Hablemitoğlu, sağcı, Kemalist,  MHP'ye de yakın biriydi ama kalemini Arı kovanına sokmuştu. ABD/CIA'nın Fethullah Gülen'i nasıl koruduklarını (Köstebek, sf.45), nasıl desteklediklerini.. 'belgelerle' sergilemeye başlamıştı... 

 

 

'1982 yılında MEB'lının ABD'ye yolladığı 10 bin'in üzerindeki öğrencininin, ABD'den nasıl Fethullahçı olarak döndüklarini,('Köstebek' sf. 95) Poliste, DGM'de, Adliyede.. nasıl ağ kurduklarını, (sf. 78-79..) bunlara kimsenin Dokunmadığını anlatırken, adres olarak hep ABD'yi gösteriyordu... 
defalarca tehditler aldı.. 'koruma verelim' demek zorunda kaldıklarında, 'Peki, Korumalardan beni Kim koruyacak?' dedi Necip Hablemitoğlu, kabul etmedi...
 
Necip Hablemitoğlu'nu öldüren, 'AKP'nin patronu  ABD/CIA idi... 
 
İşte, Şengül Hablemitoğlu bütün bunları bildiğinden Burhan Kuzu denen CIA köpeğinin ağzına sıçmış...
 
Sağcı olsada, bu kadar tutarlı ve Onurlu 'sağcı' çok az bulunur, tepkisinde Yanlız kalmasın diye, bizde  bu satırları karalama gereği duyduk... (bizce, bu gururlu kadının yeri, aslında Emma Goldman'ın yanı) 
 
(bizim alıntı verdiğimiz kitap; Necip Hablemitoğlu; 'Köstebek' kitabı,  1.basım.Şubat 2003. Toplumsal Dönüşüm Yayınları...)   
 
Belki iktdardaki AKP köpeklerinin KİM olduklarını daha iyi öğrenmek için, Şimdi daha acil olarak Okumak gerekir bu Kitabı...
 
ABD!/CIA'nın köpekleri AKP'nin iktidara getirilme Senaryosu bizzat 12 Eyllül Cuntası döneminde başlamıştı çünkü... bizim kısaca değineceğimiz bu kadar..haber aşağıda. d.d.com-
..................
 
Hablemitoğlu'ndan Burhan Kuzu'ya: "Senin o ağzını burnunu dağıtmak da bana düşer edepsiz Çirkef"
 
Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu’ndan sert yanıt geldi.
 
Hablemitoğlu yanıtında,  “Burhancım, 18 Aralık 2002 yılında Ankara’da öldürüldü. Senin partinin ilk iktidar döneminde. Ne ahlaksızsınız ki katilleri 17 yılda bulmak için zerre uğraşmadınız. Şimdi ağzına alırsan adını, senin o ağzını burnunu dağıtmak da bana düşer. 

Edepsiz çirkef...” 
 
(foto, Necip Hablemitoğlu... Kemal Kılıçdaroğlu köpeği zaten AKP'nin uzantısı, ABD'nin emireri, uşağı, aşağılık  bir pisliktir.. d.d.com)
 
Burhan Kuzu’nun, Necip Hablemitoğlu mesajına, Şengül Hablemitoğlu’ndan çok sert yanıt geldi.
 
AKP kurucusu olan, dört dönem AKP’den Milletvekilliği yapan Burhan Kuzu’nun, Necip Hablemitoğlu mesajına, Şengül Hablemitoğlu’ndan çok sert yanıt geldi.
 
Türkiye günlerdir Kaz Dağları’ndaki altın madeni ve doğa tahribatını konuşurken, Burhan Kuzu, 17 yıl önce evinin önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden araştırmacı – yazar Necip Hablemitoğlu ile ilgili bir paylaşım yaptı.
 
Burhan Kuzu mesajında, “Doç.Dr.Necip Hablemitoğlu,Alman Vakıfları ve Bergama Dosyası kitabında ‘Bergama’da altın aramasına direnen köylüler ve onlara destek çıkan sözde çevreciler aslında bir Alman komplosunun parçasıdır.Almanya rekabet kaygısıyla Türkiye’nin altın çıkarmasını istemiyor’ dedi ve öldürüldü” diye yazdı.
 
Kuzu’nun bu mesajına Necip Hablemitoğlu’nun eşi Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu’ndan sert yanıt geldi.
 
Hablemitoğlu yanıtında;
 
 “Burhancım, #NecipHablemitoğlu 18 Aralık 2002 yılında Ankara’da öldürüldü. Senin partinin ilk iktidar döneminde. Ne ahlaksızsınız ki katilleri 17 yılda bulmak için zerre uğraşmadınız. Şimdi ağzına alırsan adını, senin o ağzını burnunu dağıtmak da bana düşer. Edepsiz çirkef...” ifadelerini kullandı.
 
“Ne ucuz, basit, avam bir döneme düştük be...” diyerek mesajlarına devam eden Hablemitoğlu, “Ahlaksızlar, edepsizler #15Temmuz olmasaydı #NecipHablemitoğlu soruşturma dosyasına ulaşamıyorduk. 14 yıl sonra ilk defa savcı gördük, dosyanın içi boşaltılmıştı. Bi de utanmadan altın diyor vırt diyor zırt diyor. Allah belanı versin...” dedi.
 
09 Agust 2019-odaTv

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.