Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

PKK'nın ana omurgasını oluşturduğu örgüt, bu kez de İstanbul'daki fabrika Yangınlarını da Üstlendiler... 
(ha IŞID, El Kaide, ha PKK!.. CIA/MİT istediği Cinayeti işlesin, IŞID gibi PKK'da hemen üstlenir ve bu durumlar Yeni birşey de değil, bugünlere gelene kadar CIA/MİT'in yaptığı binlerce Cinayeti, Saldırıyı PKK üstlendi,
-Olof Palme cinayeti,  Başbağlar katliamı,  bunlardan sadece birkaçı- Bazı cinayet siparişlerinde 'ağ'ların karıştığı da oluyor, RTE'de bunları düzeltiyor 'Hayır PKK yapmadı' diyerek. d.d.com)

 

 

PKK ormanlardan sonra fabrikaları da Yaktı
 
Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde çıkan yangınları kendilerinin çıkardığını açıklayan PKK'nın ana omurgasını oluşturduğu örgütler, bu kez de İstanbul'daki fabrika yangınlarını üstlendiler.
 
PKK’nın yayın organı ANF’de yer alan haberde, “HBDH Milisleri, 6 Eylül’de İstanbul Pendik’te polyester fabrikası ile Sultanbeyli’de bir yatak fabrikasında çıkan yangınları üstlendi” ifadeleri yer aldı.  
 
“BAZI OLUŞUMLARIN BİZZAT GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ EYLEMLERE GÖLGE DÜŞÜRÜCÜ BİÇİMDE…”
 
Ana omurgasını PKK’nın oluşturduğu Halkların Birleşik Devrim Hareketi’nin (HBDH) yaptığı açıklamaya da yer verilen haberde şu ifadeler yer aldı:
 
“HBDH Milisleri imzasıyla yapılan bir açıklamada ‘06 Eylül 2019 günü İstanbul Pendik' de bulunan polyster fabrikası ve yine aynı gün İstanbul Sultanbeyli' de bulunan 2000 M² lik alanda üretim yapan yatak fabrikası HBDH Milisleri olarak tarafımızca gerçekleşen sabotaj eylemleri sonucu yanarak küle dönmüştür’ denildi.
 
(HBDH, 'türk sol örgütü' geçinen, ama, ne solculukla, ne devrimcilikle hiçbir alakası olmayan, şu sıaralr PKK denetiminde faaliyet yürüten, uzun yıllardır da Suriye'de;  Silahlarını, yiyeceklerini-giyeceklerini, bindikleri arabaları ABD'den alan vede  ABD'ye Paralı Askerlik yapan Kontra-faşist hareketlerdir... d.d.com)
 
HBDH Milisleri, bazı grupların kendi eylemlerini üstlendiğini de belirterek tepki gösterdi. Açıklamada, 
 
‘Son günlerde adını kamuoyuna duyuran bazı oluşumların bizzat gerçekleştirdiğimiz eylemlere gölge düşürücü biçimde, emek verdiğimiz eylemlerimizi ‘üstlenici’ açıklamalar yaptığı görülmüştür. Ne amaçla bu yönteme başvurduklarını bilmemekle birlikte bu yöntemin faşizme karşı mücadelede ezilenlerin cephesine kazanç sağlamayacağını belirtmek isteriz’ ifadeleri kullanıldı.”
 
(yani, yakın geçmişe de sahip çıkarak, CIA/MİT'i tamamen aklıyorlar -akıllarınca-, bu açıklamayla, bu CIA beslemesi faşist çeteler.. eh, karşılıksız değildir elbette, yıllardır ABD'nin kucağında oturup beslenmek. d.d.com)
 
İstanbul Pendik'teki polyester fabrikasında çıkan yangında fabrika büyük zarar görmüştü. 
 
Sultanbeyli'de mobilya fabrikasında çıkan yangın ise hasara neden olmuştu.
 
(d.d.com: OdaTV, bu istihbarat oyunlarını çok iyi bunu 'iyi' bilir... birçok defa ima yollu da olsa bunları teşhir edende kendisiydi bir zamanlar, şimdi ise sanki PKK'nın bu açıklamasını 'yutmuş gibi görünüyor' demek,  disket kayması başladı kemalist OdaTv'de... 
 
bir diğer mesele; Habere eklediğimiz Fotografların üstündeki yazılar,eski haber başlıklarıdır, arama motoruna, 'foto üstündeki yazıları' veren bir okur, haberleri yerinden okuyacak, bellek tazelemesi yapıp, etrafında ne oyunlar döndüğünü kendisi görecektir...
 
örneğin;
 
Başbağlar Katliamı CIA/MİT, Olof Palme cinayeti de 'CIA'nın işiydi -PKK'lı Fevzi Açıkgöz, PKK'yı deşifre etti- ama PKK üstlendi ikisini de...d.d.com)
 
08 eylül 2019-Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.