Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haber/ ABD çekilmeden önce PYD'ye Silah Gönderdi

 

ABD ordusu, PKK'nın Suriye kolu YPG'nin omurgasını oluşturduğu DSG kontrolündeki bölgeye yaklaşık 80 tırla lojistik malzeme gönderdi...

 

(it sürüsü ABD bir-iki ay Önce beslemesi PKK/PYD'nin kazdığı Siperleri, Mevzileri, bile kapattırmıştı; şimdi ise TC'ye  'Buyur Gir!' diyor... lojistik desteğin anlamı, suçu üstünden atma gibi görünsede, Aslında bölgedeki bütün Kürdleri kırdırmadır... Kürdistan'ın 'dört parçasında' Kürt Soykırımını Yaptıran bizzat ABD köpekleridir! d.d.com)

 

 

Haber Başlığı/ ABD çekilmeden önce bakın ne Yaptı
 
ABD ordusu, PKK'nın Suriye kolu YPG'nin omurgasını oluşturduğu DSG kontrolündeki bölgeye yaklaşık 80 tırla lojistik malzeme gönderdi.
 
(1.foto; Sur, Suruç, Cizre...de 18 ay boyunca TC katliam yaparken Kürdlerin bütün başvurularını, hem 'Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'-AİHM- hem 'Birleşmiş Milletler' 'insan hakları meclisi', hem Uluslarası AF örgütü RET etti,
 
İşte bu Paravan Kurumların Esas Sahibi yine ABD köpekleriydi...Yani bu parvan kurumları Susturan bizzat ABD kahpesiydi... Şuna dikkat çekmek istiyoruz, 'TC'ye, Sur, Suruç, Cizre, Şırnak.. da Kürt Katliamını Yapması için Emir verende ABD köpekleriydi yani... paramiliter PKK/PYD ise, ABD ve TC'nin figuranlarıydı bu Kanlı ve Kahpe oyunda..
Afrin, idlib sonrası şimdi, aynı Kahpeliğinin bir benzerini, yine Kürt soykırımcısı TC ile elele Rojava'da Oynuyor aşağılık ABD! d.d.com)
 
Irak'taki ABD askeri unsurlarının sevk ettiği yaklaşık 80 tırlık konvoy, saat 21.00 sularında Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile Suriye sınırındaki Simelka Kapısı'ndan geçti.
 
Rudaw'ın haberine göre Suriye'ye geçen tırların kasalarının kapalı olduğu, açık olan bazı tırlarda ise 4X4 pikaplar ve beton bloklar bulunduğu görüldü.
 
Böylece sadece son bir haftada ABD'nin DSG kontrolündeki bölgeye sevk ettiği tır sayısı 600'e yaklaştı.
 
08 ekim 2019-Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.