Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Başlıca görevi ABD Başkanı ve ailesini korumak olan ABD Gizli Servisi tarafından yapılan açıklamada, servis üyelerinden birinin korona virüs testinin pozitif çıktığı belirtildi...
(foto; 27 Şubat 1933'de Alman Parlamentosunu yaktığı iddia edilen dünyadan habersiz, Hollandalı gariban işçi Lubbe, 10 Ocak 1934 tarihinde Naziler tarafından idam edildi.. d.d.com)

 

 

haber başlığı/ Korona Virüs ABD Gizli Servis’ini de Vurdu!devil
 
ABD Gizli Servis çalışanında korona virüs testinin pozitif çıktığı, hastanın 3 haftaya yakın bir süredir 'korumakla yükümlü olduğu kimseyle temas etmediği' açıklandı. 
 
Başlıca görevi ABD Başkanı ve ailesini korumak olan ABD Gizli Servisi (USSS) tarafından yapılan açıklamada, servis üyelerinden birinin korona virüs testinin pozitif çıktığı belirtildi. 
 
Yapılan açıklamaya göre ayrıca, hastanın sağlık durumunun takip edildiği ve karantina altına alındığı belirtildi.
 
Öte yandan, hastanın ajansın diğer çalışanlarıyla ve korumakla yükümlü oldukları kişilerle yaklaşık 3 hafta boyunca temas etmediği de vurgulandı. 
 
(d.d.com; halbuki, Alman Parlamentosunu yakan Nazilerin kendisiydi, tıpkı 'Corona Virüs'u ABD'nin Ordu labaratuvarlarında İmal edip, ardından yayması vede sonra suçu başkalarının üzerine yıkmak için bu tür 'mağdur' numaraları yaparak, hem dikkatleri kendi üzerinden uzaklaştırmak istiyor, hemde Suçu başkalarının üzerine yıkmak istiyor.. Kısacası katil sürüsü ABD, Nazilerin oynadıkları oyunların üç aşağı- beş yukarı  aynısını oynuyor... d.d.com)
 
Kaynak Yeniçağ: 23 mart 2020-

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.