Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Devrimcidemokrat.com, Nisan, 2011'den bu yana bizim tarafımızdan takip edilmektedir... Siteadvisor ve Google Güvenli Tarama analitiklerine göre, Devrimcidemokrat.com oldukça güvenli bir alandır....

Devamını oku...

Hergün Siteye Haber ararken, yemek yemeyi bile unuttuk, üç aydır boğazımızdan aşağı bir kaşık sıcak yemek bile geçmiş değil. Alış-verişe çıkıyoruz.

Devamını oku...

Yandex: Üzgünüz ancak, IP adresinizden gelen arama isteklerinin otomatik olduğundan şüpheleniyoruz. Bu nedenle, aramaya erişiminiz bir süreliğine engellendi... (Ve, bununla, 10. Sefer oldu bu bahane, ama bu sefer, saatlerdir kalkmadı. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.