Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yeni bir  'bağlantı adresi' açtık. Lütfen bundan sonraki yazı ve makallelerinizi bize göndermek için bu adresi kullanınız:

( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )  

Sitemizin 'Bağlantı Emailleri'mizin HEPSİ malesef  'aylardır' açılmıyor, bloke olmuş durumda. Bu yüzden; bizlere 'Makale' ve 'eleştirilerini' yollayan okurlarımızın ve yazarlarımızın 'yazıları' elimize geçmedi.

 

Gönderilen yazıları yayınlayamamız bu yüzden.

Yani; teknik (Bu sorunun,neden kaynaklandığını bilmiyoruz aslında) bir sorun var ortada, 'kasıtlı bir durum' yok!

Yeni bir 'bağlantı adresi' açtık.

Lütfen, bundan sonra bizimle iletişimlerinizi bu adres üzerininden kurunuz.

Yeni bağlantı adresimiz:

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     

Teşekkürler.

Not; sitemizde sık sık 'aksamalar'da yaşanıyor, gerek 'haber' gereksede 'makale' eklerken ve mecburen ara  vermek zorunda kalıyoruz site çalışmasına, çünkü; bilgisayarlarımızda işlemez  bir duruma getirilmiş halde.

Bu notu, bizlere yazı yollayan arkadaşların makalelelerini siteye asmada olası 'gecikmemizin' bizden kaynaklanmadığını bilmesi gerektiğini  istedik'ki, yanlış algı oluşmasın.  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.