Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İstanbul.indymedia org Hakkında; Bu site MİT'in denetiminde bir dezenformasyon Sitedir;

Bu siteye 'yazı-haber' veya 'yorum' yollayanların IP adresleri otomatikman bunların (MİT'in)  eline geçer.Bu IP adresi sayesindeyazı yollayanların,  'bulundukları adres' hemen tespit edilir..

 

Dahası, IP adresi üzerinden, haberi yollayan kişilerin PC 'leri de -bilgisayarları- direk olarak istanbul.indymedia.org denen istihbarat şeflerinin denetimine geçmiş olur, yollanan Viruslarla. ('Özel Virus' bunlar, 'devlet virusu')

Bu yüzden dışarıdan para vererek satın aldığınız 'hiçbir 'anti-virus program' bunları tespit edip engelleyemez...

 

Bu yüzden bu siteden uzak durunuz.

 

Sanal alemde böyle onlarca site var.

 

devrimci demokrat.com

 

Not; uzun zamandır bizim siteyi ve bilgisayaralarımızıda kullanılmaz hale getirdiler, siteye astığımız hemen hemen  her makalemiz okunmaz hale getiriliyor, kelime ve satırlar silinerek yazılarımızın içeriği boşlatılıyor... diye de hatırlatmış olalım.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.