Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

...çünkü, devrimciler kitle katliamına yol açacak, halktan insanların zarar göreceği böylesi 'olayları'  planlayamaz, yapamaz ve altına imza atamaz.

 

devrimci demokrat/ Ankara'daki Bombalı saldırı ya Faşistlerin,  veya istihbarat örgütlerinin işi!

Ankara da yapılan bombalı saldırılar da, 'fail olarak kim, veya hangi örgüt gösterilirse gösterilsin', bu  tür 'saldırılar' devrimci örgütlerin işi olamaz!


Çünkü, devrimciler, kitle katliamına yol açacak, hele ki, halktan insanların zarar göreceği böylesi 'olayları'  planlayamaz, yapamaz ve altına imza atamaz.


Bu vahşeti, eğer 'devrim', 'bağımsızlık' veya 'sosyalizm' adına üstlenecek bir örgüt varsa?

(ki, muhtemelen olacaktır, çünkü paramiliter faşist  PKK ile 'birlik' oluşturan her örgüt, zaten kendilerini de zan altına sokmuş, vede kendilerinin 'sorgulanmasına' kapıyı kendileri açmıştır) 

Kamuoyu önünde, bu yaptıklarıyla, İstihbarat teşkilatlarının veya paramiliter faşist örgütlerin  taşeronunun -taşeronu olduklarını ortaya koymuşlardır!
 

Bu halk düşmanı  saldırının- bombalamanın 'iki nedeni' olabilir:


1)TC'nin Suriye'ye girişinin bahanesini yaratmak


2)Kürdistan'da TC'nin ve ortağı PKK'nın danışıklı 'tezgah' ile yaptıkları, uyguladıkları; Tehcir, soykırım ve vahşetleri üzerinde yoğunlaşan bakışları, başka yere çekmek, yani dikkatleri başka yere yönlendirip, dağıtmak!...


Kahrolsun halkı hedef alan her türden saldırı, ve bunu yapan uşaklar!...


-devrimci demokrat-

adına; Halim Kar


14 Mart 2016-

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.