Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Gölge CIA diye bilinen Stratfor düşünce kuruluşu, ABD askeri kaynaklarına dayandırdığı haberinde;

Tayyip Erdoğan'ın uçakta olduğunu ve İstanbul'a inmekten Vazgeçtiğini, Almanya’dan Sığınma Talebinde Bulunduğunu aktardı.

 

 

Stratfor: “Erdoğan uçakta, Almanya’ya sığınmak istiyor”


''ABD askeri kaynaklarına dayandırdığı haberinde, Tayyip Erdoğan’ın uçakta olduğunu ve İstanbul’a inmekten vazgeçtiğini, Almanya’dan sığınma talebinde bulunduğunu aktardı...

ABD sitesinden Orijinal link: https://www.stratfor.com/situation-report/turkey-president-reportedly-seeking-asylum-germany?utm_source=Twitter&utm_medium=social&utm_campaign=article

 

16 Temmuz 016- Sendika.Org

Devrimci demokrat'ın Notu; 'Fason Darbe'den sonra, geçen her saat, her gün, Halim Kar'ın tahlillerini doğruluyor.
 

'Halim Kar'ın; dün yayınladığımız; 'Halim Kar/ 15 Temmuz- 'Askeri Darbe Girişimi'; Oyun içinde, bir Başka Oyun-Mu?' başlıklı makalesine bir göz atınız lütfen. 'kendi köşesine' astık bu makaleyi. (hangi saatte bu makalenin yayınlandığınada dikkat ederseniz, daha iyi anlaşılır)


Ayrıca, tutuklanan binlerce savcı-hakim, yüzlerce faşist TSK askeri komutanlarının da 'fason darbe' gerekçesiyle tutuklandığını da göz önüne getirerek, 'fason darbenin' esas hedefinin RTE faşistinin elini güçlendirmek, her türden muhalefeti yok etmek için düzenlenmiş bir tezgah olduğunu gözler önüne seriyor bu durum zaten.

Bu kadar General bu 'fason darbede'  görev almış olsaydı, 'askeri darbeyi önlemenin imkanı yoktu.

Açıktır ki, bu 'fason darbe', CIA-AKP-RTE kurgusu  bir tezgahtı. -devrimci demokrat.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.