Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bu açlık grevlerinin; a) MİTin beslemesi APO'ya 'özgürlük' istediğini görmedik. b)Apo faşisti zaten tutuklu değildir, TC'nin 'gizli içişleri Bakanı' konumundadır ve
 
c) Kuzey Kürdistan'da 40 yıldır yakılan- yıkılan ve boşaltılan, Şehir, Kasaba ve Köylerimiz; 'TC ve PKK'nın 'Ortak Oyunlarının' eseridir.

 

Böylesi talepleri olan bir  'Açlık Grevine Destek vermek', Kontra faşist örgütlerin yedeğine düşmek, bunların oynadıkları oyunları desteklemek, halkı da aldatmak anlamına gelecekti, bu yüzden haberi kaldırdık.

 

Bu açlık grevlerine; 'disiplin adına' yatırılmış veya yatırılacak olanlar da, ya gözden çıkarılmış, veya istenmeyen kişilerden oluşacak, ve bunları yok etmek, TASFİYE amacı taşıyacaktır.
 
(Çünkü, aylardır bütün dikkatler 'Referandum' üzerine yoğunlaşmışken, böylesi bir 'Açlık Grevinin' zamanlamasının başka bir anlamı yok. 'Gündemi Değiştirme' hesapları varsa, bu da boştur boş!)
 
Bu haberin içeriğini bilmeden yayınladığmız için Özür dileriz
 
04 Nisan 017- devrimcidemokrat.com
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.