Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Hem içinde bulunduğumuz sıkışık durumdan, hem de, uzun süren bir münakaşadan sonra bu kararı aldık.

Çünkü, siyasi haber, siyasi haber diye diye neredeyse robotlaştık.

 

Bu bir hafta süresi içinde hem, Kore filmi olan; https://www.youtube.com/watch?v=Y-OXJ3Uq174 'hüzünden öte'yi izleyeceğiz.

-Hem, Hint filmlerinden; http://www.fullfilmizlesin.com/bajrangi-bhaijaan-2015-turkce-altyazili-izle/ (Bajrangi Bhaijaan 2015) izleyip tartışacağız.

Hem de:

- http://unutulmazfilmler.co/ah-ga-ssi-the-handmaiden-hizmetci.html (Kore filmi, 'Hizmetçi'yi de izleyip analiz edeceğiz)

Bu arada; (...Mart 017'de hayatını kaybederek aramızdan ayrılan Sitemizin baş Sponsorunu saymazsak) 'admin' arkadaşlarımızdan birisinin kanser olup yakında öleceği 'dedikodusu'dur.Ki, bu 'dedikodu' doğrudur.

(Admin arkadaşımız daha ölmeden, bize 'taziyerini' sunan 'aşırı' duyarlı okurlarımıza da teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz. Çünkü, onlara bir ay önce giden 'öldü' haberi bize de gelmişti ama, yanlıştı bu haber. Nöbetçi, stajer doktor hatası) 

Bu arkadaşımızı da hastahane de yalnız bırakmayacak, ölümünün ardından, toprağa verdikten sonra, sitemizi yeniden güncellemeye başlayacağız.... 

görüşmek dileğiyle.

devrimcidemokrat.com

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

-23 Temmuz 017- 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.