Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Biz, Yandex'in kendisine başvurmadık, sadece bekledik, kendisi blokeyi kaldırmış. 
(Foto, Promis ve Faces, AJAN programlar...binlerce kilometre öteden PC'nizi denetliyor)

 

 

Ve bu ilk bahanesi olmadığı gibi, son numarasıda değil, defalarca bloke uyguladı bize.... 
 
Google, Frefox...  vb. gibi 'arama motorları' ise, İnterneti kesmezdi ama kendi sitemize girişimimizi  engelliyorlardı. 
Bazen siteye giriş yapsak da, bu sefer YAZIYI ASACAĞIMIZ PENCERE AÇILMIYORDU.
 
Dahası, kaynağı belli olmayan vede ne yaparsanız yapın Silinmeyen , Kopyalanmayan, BİR BAŞKA YERE yollanması da mümkün olmayan Emailler yolluyorlardı....  (yani, gönderenin Email'i falan yok, ama Mesajı gelmiş?)
 
En pahalı anti-virus programları kullanmamıza rağmen hiçbir faydasını görmedik. 
 
Bilgisayarımızın içi 'Virus' dolu.
 
Yani, yazıp-asmaya hazırladığmız (yazı yazmamızı bile engelleyebiliyorlar, Ok işareti her tuşa basışta, ortadan kayboluyor ve tuşlar çalışmıyor....)  her Makale ise daha sitede yayınlanmadan 'okunmaz hale' getiriliyor.
 
Olası siteye astığımız makaleler ise bozuluyor, anlaşılması imkansız hale getiriliyor.... bu durumlarla baş edebilmiş değiliz hala ....
 
Şunlarıda ekleyelim; diyelim ki Sitemize bir Haber asacağız? Resim açılmıyor, bekleyip duruyoruz.... bir haberi siteye asmak için en az 30 dakika uğraşıyoruz.
 
Keza, yine diyelim ki, Sitemize bir Haber veya Makale asacağız, en az ÜÇ FARKLI KAREKTERDE ve farklı BÜYÜKLÜKTE çıkıyor Paragraflar... uğraş dur.... bu saydıklarımız bile devede kulak sadece....
 
Bunları artık yazmamızın nedeni, internet aleminde hiç kimsenin GÜVENCEDE olmadığını, hepimizle istedikleri gibi oynadıklarını okurlara hatırlatmak içindir. 
 
Yani, bu yöntemler sadece bize uygulanmıyor...
 
Not: PROMİS ve FACES programlarının nasıl istihbarat örgütleri tarafından kullanıldığını ve neler yaptığını, insanları nasıl izlediğini anlamak için gençlerimizin okuması gereken kitap ; Gordon Thomas; 'Mossad'ın Gizli Tarihi...' (Yayınevi, 'Sabah Kitapları') bu ktabı ivedilikle okumalarını öneririz. 
 
22 Aralık 2017
 
devrimci demokrat.com
 
Yazışma Emailimiz aşağıda:
 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.