Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ancak, şunu hatırlayalım ki her iki Şikayetçi de Yıllar Önce;
Julian'la cinsel ilişkilerinin Rızaları doğrultusunda Olduğunu, ve suç ihbarında Bulunma niyetlerinin Olmadığını Ama, İsveç Polisinin ihbarda Bulunmaları için onlara Baskı Yaptığını belirtmişti.
.(CIA-Pentagon basını, Pamela'yı da korkutmaya, linç etmeye çalırken, O, geri adım atmıyor... d.d.com)

Devamını oku...

...Doğu PERİNÇEK'i de tanımam, sadece sıkıyönetimden önce adını duymuştum... Bu devredeki çalışmalarımla ilgili herhangi bir şey söylemeyeceğim... çalıştığım devrimci gruplar içinde başkalarını etkileyebilecek bir beyanda bulunamam...

Devamını oku...

Gerilimin tırmanması halinde akla ilk gelen Hürmüz Boğazı’nın kapatılması. Deniz yollarıyla dünya piyasalarına yürütülen ham petrolün üçte biri (günlük 17-18 milyon varil) Hürmüz’den geçiyor.

Devamını oku...

Ama kimse size... 2003 yılında ABD tarafından, On Yılda 'Beş Yüz bini Çocuk' olmak üzere 'Birbuçuk milyon Kişinin' Ölümüne neden olan savaşın gerçek öyküsünü anlatmadı  (hiçbir şey okumayanlara gıpta ile bakıyoruz artık, çünkü;  öğrendikçe daha çok acı çekiyor insan.)

Devamını oku...

Yıllardır Dersim halkı üzerine spekülatif  haberler yayan, ''Zazalar Kürt değil, onların Kürtlerin hakları ve Kürdistan'a özgürlük'' diye bir istemleri olmadığını iddia eden, bu amaçla işi yalan ve iftiraya kadar vardıran çevreler, bunları okuyunca ne yapacaklar acaba?...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.