Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Mazlum Doğan  gibi  halktan birçok mert kişinin ve hatta birçok namuslu komünistin PKK gibi lanet bir örgütün saflarında bulunması,  Suphi’lerinki  kadar büyük bir kusurdur....

(fotograf; Mehmet Şener, Mazlum Doğan. d.d)

Devamını oku...

Kürdistanlılar, Apoizm'i tarihin çöplüğüne yollamadan kendilerini bataklıktan kurtaramazlar. Uzun vadede PKK denen bu sahtekârlık okulu  mutlaka çökecektir…

Devamını oku...

İnsanlığın en mükemmel sınıfı Araplar’dır. Araplar’ın en mükemmeli Kureyşliler’dir...”.“Size yanaşmadıkça siz de Türk’e yanaşmayın. Çünkü sizi severse sizi yer/soyar (hırsızlık eder). Sevmezse sizi gebertir”...“Araplar’ı sevmek iman sahibi olmak demektir. Onlardan nefret etmek imansız kalmak demektir...

Devamını oku...

Ömer Faruk Ciravoğlu, bizzat kaleme aldığı Titrek Hamsi Örgütü” isimli özeleştirel anı kitabında, Perinçek ve “adam”larının nasıl kimseler olduğunu detaylarıyla anlatıyor :

Devamını oku...

Kur’an’da Tanrı’nın tahtıyla sarayına ‘ARŞ’ denir. Arş, sözlük (Rağıb, El-Müfredat) anlamıyla tavanlı bir yapı demek. “Taht, saray” anlamında kullanılır.

Devamını oku...

Kimler Online

98 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.