Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

''Erdoğan ile Putin Moskova'da bir araya geldi. Görüşme 2 saat 40 dakika sürdü. İkili görüşmenin ardından heyetler arası görüşmeye geçildi..'' (d.d.com; bu haberi MİT uzantısı 'artigercek.com'dan aldık, RTE köpeğinin Moskova'daki aşağılanmasını bile Aklamaya çalışmışlar. Bu 'görüşme' 'iki saat' bile sürmedi halbuki..  bu akşam da tiyatro ile sonlanacak..

 

 

Bu sitenin sorumluları -başta Celal Başlangıç olmak üzere- '12 Eylül 1980' darbesi döneminde binlerce  Demokrat Hakkında tutuklama vede bir o kadar devrimci hakkında Ölüm kararları verilirken, bunlar 'solcu' görünümlü -Cumhuriyet gazetesi gibi- bir yığın basın-yayın organlarının başına derin eller tarafından 'sorumlu' olarak atanıp, Ödüllendirilmişlerdir. 
 
(foto, ABD, RTE köpeğini 'Onbaşı' ile karşılamıştı, yani Moskova'nın bu 3.derecede RTE köpeğini karşılaması bile, 'iltifat'? sayılır. d.d.com)
 
Artıgercek.com zevatın, hemen hemen hepsi, CIA/MİT elemanı 'Hasan Cemal' ekibindendendir...
 
(2.foto, eski MİT müsteşarı Fuat DOĞU, 'ben, MİT müsteşarı değilim, sadece CIA'nın Şube Müdürüyüm' diyor, yani MİT demek; ABD/CIA demektir, ben Onların uşağıyım sadece diyor)
 
 
Bu MİT uzantıları, kendileri gibi MİT uzantısı Olan... HDP/PKK üzerinden 'solculuk' oynamaktadırlar, çünkü bunlara verilen görev 'solculuk maskesi' ile; HDP/PKK'yı aklamak ve desteklemektir.. 
 
Ve bu site;
 
MİT'in eniği Apo'nun kendi  Mahkemesindeki  açıklamalarını, Ergenekon Mahkemelerindeki 'PKK'yı devlet Kurdu!' itiraflarını ve belgelerini, Uğur Mumcu'nun araştırmalarını ve bu yüzden öldürülüşünü..vb..
 
Cem Erseverin İTİRAFLARINI vede  42 yıldır TC ile PKK'nın elele yaptığı binlerce Cinayeti- Kapkaranlık Olayları bile Görmezden ve Duymazdan gelerek kahpece 'solculuk' oynamaktadır...d.d.com-
...................
 
haber başlığı/ Erdoğan-Putin görüşmesi sona erdi, heyetler bir araya geldi
 
Bugünkü buluşmanın, son dönemde sık sık bir araya gelen iki liderin en önemli görüşmelerinden biri olması bekleniyor.
 
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Moskova'da bir araya geldi. Görüşme 2 saat 40 dakika sürdü. İkili görüşmenin ardından heyetler arası görüşmeye geçildi.
 
İki lider başbaşa görüşmeden önce kameraların karşısına geçerek kısa açıklamalar yaptı. 27 Şubat'ta İdlib'de 34 Türkiye askerinin öldürülmesiyle ilgili konuşan Vladimir Putin;
 
"Orada Türkiye askerlerinin olduğunu bilmiyorlardı. Suriye askerlerinin de kayıpları olmuştur. Suriye ordusunun ciddi kayıpları var" dedi. Daha sonra söz alan Erdoğan ise "İdlib müzakereleri sebebiyle bir araya gelişimiz büyük önem arz ediyor. Bölgede sıkıntı büyük. Biliyoruz ki şu anda dünyanın gözü burada" diye konuştu.
 
(Putin,  Türk askerlerinin Orada olduğunu bilmiyorduk,derken açık açık dalga geçiyordu, çünkü, Savunma Bakanı Hulisi AKAR, 'biz türk askerlerinin bulunduğu Yeri Moskova'ya açıkca bildirdik' dedi, hemde defalarca... ama bunu Kamufle edip böyle Sunmak, yani yalanın üstüne Tüy dikerek TC'yi kurtarmak, adına 'artıgercek.com' denilen MİT'in beslemelerine kaldı.. d.d.com)

 
İlk olarak söz alan Vladimir Putin şunları söyledi:sad
 
İdlib vilayetindeki malum alanda şu anda durum öyle kötüleşti ki, bu da bizim doğrudan ve şahsi olarak görüşmemizi gerektirmekte. Sizin de rica ettiğiniz gibi görüşmelerimize baş başa olacak biçimde başlamaya hazırız. Daha sonraysa gerekmesi halinde şu anda salonda bulunan meslektaşlarımız da bize katılabilecekler. Ölen askerleriniz için bir defa daha içten başsağlığı dileklerimi iletmek isterim.
 
İnsanların ölmesi her daim çok büyük bir trajedidir. Size telefon görüşmemizde de söylediğim gibi, maalesef Suriye askerleri de dahil hiç kimse onların (Türkiye askerlerinin) o anda bulundukları yeri bilmiyordu. Bu zaman içerisinde ne yazık ki Suriye askerleri de zarar gördü. Suriye ordusunun ciddi kayıpları var. O yüzden tabii ki sizinle, şu anda karşımızda duran durumun tamamını mutlaka ele almamız gerekiyor.
Daha sonra konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı:
 
Kabulunüz için çok çok teşekkür ediyorum. Malum bu görüşmeyi Türkiye'de yapacaktık. Sizin buradaki anayasa çalışmalarıyla ilgili gelişmeler sebebiyle bu davetinizi burada gerçekleştiriyoruz. Tabii İdlib müzakereleri sebebiyle bir araya gelişimiz büyük önem arz ediyor. 
Bölgede sıkıntı büyük.
 
Biliyoruz ki şu anda dünyanın gözü burada. Bugün burada atacağımız adımlar, alacağımız isabetli kararlar bölgeyi de ülkelerimizi de rahat ettirecektir. Türkiye-Rusya ilişkilerinin tavan yaptığı bir 
dönemi yaşıyoruz. 
 
Gerek savunma sanayinde, gerek ticari ilişkilerimizde çok farklı bir dönem içindeyiz. Bunları çok daha ileri taşımamızın hesaplarını yapıyoruz. Ve bunlar tabii güçlendirerek götürmek de bizim en büyük amacımız. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Tekrar bu kabul için teşekkür ediyorum.''
 
Erdoğan ve Putin'in görüşmesi, sadece İdlib bunalımının nasıl çözümleneceği konusunu değil, Türkiye-Rusya ilişkilerinin geleceğini de belirlemesi açısından önem taşıyor. 
 

Bugünkü buluşmanın, son dönemde sık sık bir araya gelen iki liderin en önemli görüşmelerinden biri olması bekleniyor.
 
Görüşme öncesi her iki taraftan yapılan açıklamalarda, Moskova görüşmesinden İdlib'de kalıcı bir ateşkes çıkması dileği seslendirildi.
 
05 mart 2020-artigercek.com (artıgercek.com denilen bu MİT sitesinin çehresi iyice görünsün diye, bütün Fotoları biz ekledik, adına 'haber' denen bu dezenformasyon yazıya.. d.d.com)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.