Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yıllardır Dersim halkı üzerine spekülatif  haberler yayan, ''Zazalar Kürt değil, onların Kürtlerin hakları ve Kürdistan'a özgürlük'' diye bir istemleri olmadığını iddia eden, bu amaçla işi yalan ve iftiraya kadar vardıran çevreler, bunları okuyunca ne yapacaklar acaba?...

Devamını oku...

Eğitim amaçlı yayın: Bu araştırma yazısının bizim için en önemli yanı; 'derin devlet'in karanlık veya 'yasadışı', güçlerinin ne zaman kurulduğundan (elbette bu da önemli) ziyade, 'Nasıl Çalışır bunlar?' Örneğin; 'Sol maskeli Örgütleri nasıl kurarlar' yada, herhangi bir sol örgüte nasıl sızarlar, hatta ele geçirirler?, Suikast, cinayet, işlerken yöntemleri.. 'Psikolojik Savaş'ın dikkat çeken 'ortak' argümanları nelerdir? vb. gibi konulara dikkat çekmektir...d.d.com-

Devamını oku...

CIA, Vietnam’da Kitlesel katliamlara girişebiliyorken, neden bir Arap diktatörü daha küçük ölçekte aynı şeyi yapmasın? Tayland’da gizli bir ABD hapishanesindeki Müslüman esirlerin işkence görmesi için Emir vermekten Keyif alan CIA Direktörü Gina Haspel..

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.